iPhone 7, možnosti dizajnu a technické parametre hardvéru

Ďalší rok Apple obnoví svoj adresár pomocou iPhone 7 a iPhone 7 Plusa ako vždy, povesti všetkého druhu sa už prenasledujú pri ďalšom vypínaní smartfónov Apple, V skutočnosti je tento objekt vždy stredobodom pozornosti a od prvého modelu, ktorý vyšiel, svetlomety ho nikdy neopustili.

iPhone 7 koncepcia marek weidlich 41d8a4d1c75212eba4c23f6d3dc7d25af

Pozrime sa, aké hypotézy doteraz obiehali, medzi ktoré patria špekulácie a zvesti o dizajne, hardvéri, displeji a fotoaparáte. Niektoré hypotézy sú dôveryhodnejšie ako iné, samozrejme, takmer o rok neskôr nie je nič, čo by sa dalo dať bezpečne.

Výnimky z prezentácie: uvidíme ju v septembri 2016, mesiac, za ktorý Apple je teraz synonymom nového iPhone. Nie je známy faktor, ktorý mesiac v mesiaci, ale nie je to niečo, čo vyvoláva veľké otázky.

dizajn

Mnoho čitateľov si to všimne Apple zmenil dizajn iPhone každé dva roky, s modelmi “bez”, a to iPhone 4, 5 je 6, Preto je opodstatnené predpokladať, že to isté sa stane aj pre iPhone 7,

Najmä sa špekulovalo, že budúci iPhone môže zmeškať ikonické tlačidlo domov, v prospech možnosti, ktorá je priamo integrovaná do obrazovky a obsahuje snímač odtlačkov prstov. To by bolo možné vďaka technológii vyvinutej spoločnosťou Synaptics. Čítačka odtlačkov prstov môže tiež „migrovať“ na iné miesto, napríklad za niektorými modelmi Android.

iPhone 7 91567538ee9999a607558513fca9051b0

Odstránenie tlačidla domov by potom vydláždilo cestu pre jedného skutočná vodotesnosť, doplnené certifikáciou IP67. Súčasné modely už vydržia veľmi dobrú vodu, ale oficiálne nie sú vodotesné.

Keď už hovoríme o hydroizolácii, bolo tiež povedané, že iPhone 7 mohol tiež stráca tradičný odbyt pre slúchadlá a spoliehajte sa iba na konektor Lightning. Je to skutočne možné, ale tým Apple narušilo by to vzťahy s mnohými partnermi a pravdepodobne by sa stala menej atraktívna. Je to však možné Apple úplne opustiť svoj vlastný kontakt pripojte štandard USB-C; voľba, vďaka ktorej by sa rozlúčka s bundou stala menej drastickou.

Je tiež možné, že veľkosť obrazovky sa bude stále meniť, hoci to zjavne je Apple našiel správnu rovnováhu s verziou z 4,7 a jeden z 5,5 palcov. Avšak, veľa ľudí má podozrenie, že iPhone 7 uvidím tiež variant z 4 palec nahradiť súčasný hardvér iPhone 5s.

Vo všeobecnosti je možná zmena tvaru smartfónu, pravdepodobne s návratom k odvážnym čiaram iPhone 5 je 4, Pokiaľ ide o materiál, pravdepodobne to tak je potvrdiť hliník série 7000 používané v súčasných modeloch. Odstránením tlačidla domov a konektora pre slúchadlá by ste tiež mali byť schopní znížiť hrúbku.