iphone 6 a iPhone 6 Okrem toho podporuje rýchle nabíjanie pomocou nabíjačiek iPad

Dôkazy ukazujú, že iPhone 6 a iPhone 6 Navyše sa nabíja rýchlejšie s nabíjačkou iPad

Správy, ktoré môžu pobaviť viac ako jedného používateľa iPhone 6 a iPhone 6 Nová výhoda spočíva v tom, odkiaľ toto mobilné zariadenie pochádza Apple Môžu byť dokončené rýchlejšie ako ostatné modely iPhone dostupné na trhu. Kde je ten trik? Je to veľmi jednoduché pomocou nabíjačky iPad môžete nový iPhone nabiť za oveľa kratšiu dobu,

iphone 6 a iPhone 6 Okrem toho podporuje rýchle nabíjanie pomocou nabíjačiek iPad 2

Batéria IPhone 6 a iPhone 6 Viac podobné iPadu

Podľa novej správy, ktorá bola vypracovaná, nový iPhone model AppleiPhone 6 a iPhone 6 Okrem toho sa môže nabíjať rýchlejšie, ak to urobíme pomocou nabíjačky iPad, Na rozdiel od nabíjačiek zahrnutých v hlavnej krabici spoločnosti v Kalifornii, nabíjačka iPad dokáže prenášať viac energie a vďaka tomu môže rýchlejšie nabíjať nové zariadenia.

S pomocou špeciálnych nástrojov pri tomto type merania. Nový iPhone bol nájdený Apple Majú batérie veľmi podobné batériám používaných spoločnosťami v radoch tabliet, iPad, ktoré je možné vyplniť ako štandard 2.1A, ktorý je oveľa rýchlejší ako 5 W, čo je zriedkavé na všetkých predchádzajúcich modeloch vrátane iPhone 5s.

Ďalšie modely zariadení iPhone vrátane aktuálnych zariadení iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5 a iPhone 4Môžete nabíjať pomocou inej nabíjačky, napríklad iPadu, ale batéria sa bude vždy nabíjať súčasne. bez ohľadu na použitú nabíjačku. Niečo, čo sa s telefónom iPhone nestalo 6 a iPhone 6 Okrem nového.

iphone 6 a iPhone 6 Okrem toho podporuje rýchle nabíjanie pomocou nabíjačiek iPad 3

iphone 6 a iPhone 6 Okrem toho môže byť dokončená 2 hodinu alebo menej

Presnejšie povedané, nový iPhone zobrazuje ideálny čas nabíjania, ak sa vykonáva pomocou nabíjačky iPad a nie originálneho zariadenia. Takto napríklad iPhone 6 viac Možno dokončiť 2 hodín alebo menej, s nabíjačkou iPad,

Jasný dôvod Apple Rozhodli sa poskytnúť typický poplatok za iPhone pre model iPhone 6 iba ak podporujú rýchlejšie nabíjanie pomocou výkonnejších nabíjačiek a spoločnosti ich použili na iné produkty.

Každopádne áno Chcete nabíjať svoj iPhone 6 alebo iPhone 6 Navyše rýchlo viete, že pomocou nabíjačky iPad môžete,