Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

iPhone 12 by Mohol Byť Rýchlejší, Než iPad Pro; A14 Výkon Čísla Ukazujú, Ohromujúci Skoky v Oboch Single, Multi-Core Výsledky

iPhone 12 Mohlo Byť tak Rýchlo, ako je iPad Pro; A14 Výkon Čísla Ukazujú, Ohromujúci Skoky v Oboch Single & Multi-Core Výsledky

V A13 Bionic už dokázal, že Apple bol náskok pred konkurenciou na úrovni výkonu v smartphonesa vyzerá to tak, že bar je s najväčšou pravdepodobnosťou bude vznesené opäť s iPhone 12 začať. Od A14 Bionic je povedal, aby bol vyrobený na TSMC to veľmi rozšírené 5nm architektúry, je to očakávať, že silicon bude elektráreň právo? Dobre, podľa týchto unikli výsledky benchmarkov, na A14 Bionic je impozantný kus mobile inžinierstva, ako budete čoskoro zistiť.

Údajné A14 Bionic Výsledky Ukazuje Na Jeho Hodiny Rýchlosť Prekročila 3.0GHz – Vôbec Prvý v Apple”s A-Series Tak chcete Urobiť

Unikli A14 Bionic výkon čísla ukazujú, že Apple”s nadchádzajúce mobile kremíka pre iPhone 12 zostavy sa očakáva, že prinesie niektoré masívne zisky v oboch single-core a multi-core oddeleniach. Ak ste sa pozrieť na obrázok nižšie skóre na ľavej strane patria k A12X Bionic, ktorý napájanie 2018 iPad Pro family. Podľa doterajších výsledkov, tento čipset je dostatočne silné na to, aby sa na par s Intel 6-core procesor, takže obrovský skok ukazuje A14 ukazuje to bude rýchlejšie ako notebook CPU.

V skutočnosti, v predchádzajúcej analýzy výkonnosti zhrnúť, že ak TSMC je 5nm efektívne a výkon čísla sú brané do úvahy, potom A14 bude môcť dať 15-palcový MacBook Pro na hanbu. Súčasťou prečo A14 je schopný získať tieto údajné skóre je, že nadchádzajúce SoC mohol byť prvou z Apple bežať rýchlosťou 3.00GHz. Ak vyššie uvedené hodiny rýchlosť je pravda, budeme musieť zistiť, ako Apple podarilo udržať A14 teplota v skontrolujte.

Masívne vylepšenia z A14 svedčia tieto čísla tiež dokázať, že Apple”s prvým RAMENO-powered Mac predstavovať, že chipset by byť najlepší výber vzhľadom na to, čo je údajne schopný priniesť na stôl. Bohužiaľ, rovnako ako radi by sme staré a salivate na tieto čísla, budeme vám odporúčame, aby ste sa s nimi zaobchádzať s rezervou pre teraz.

Len pre rekapituláciu, Apple je povedal, aby začali celkom štyri iPhone 12 modelov neskôr v tomto roku, s najlepšími časť spustenie je, že všetky štyri verzie sa očakáva, že sa funkcia A14. To znamená, dostanete skúsenosti rovnakú úroveň výkonnosti bez ohľadu na to, koľko budete platiť. Dúfajme, že budeme vidieť podobné výsledky, ako ten, publikované v obraze, takže odporúčame, že budete pokračovať, tieto nás pre viac aktualizácie.

Zdroj: AppleInsider

Odoslať