iPhone 12 bez obrazovky ProMotion: Apple Môže počkať do roku 2021

Od svojho debutu na stupnici iPad Pro Čakáme na príchod technológie Funkčne inovujte iPhone, Podľa mnohých v tomto roku môže byť ten pravý čas: IPhone 12 Pro Môže to byť prvý iPhone Aktualizujte frekvenciu až 120 Hz, Zdá sa však, že nové povesti sú v rozpore s touto hypotézou.

Prečítajte si tiež: iPhone 12 Pro: sú zobrazené technické vlastnosti

APPLE chce používať obrazovky LTPO na využitie 120 Hz na IPHONE

iPhone 12 bez obrazovky ProMotion: Apple Môže čakať 2021 | Evosmart.it

Ak takmer výlučne vysoká miera obnovenia až do minulého roka klesla na herné smartfóny, tento rok sa stal čoraz zreteľnejším. Výhody tejto technológie sú doslova pre každého; Nezávislosť je však nízka.

Apple Chystáte sa zlúčiť Monitor kampane 120 Hz Na stupnici iPhoneAle nechce tým ohroziť svoje smartphones Nezávislý. Musíte to urobiť Zobraziť LPTO, Čo je technika, ktorá sa už používa v dnešnej technológii Apple Watch séria 5,

Najväčšou výhodou Zobraziť LPTO (Nízkoteplotný polykryštalický oxid) je schopnosť umožniť významnú zmenu rýchlosti obnovovania. ak Apple Watch 5 To vám umožní používať frekvenciu a 1 hz S pevnými obrazovkami a Zastavte displej, Začíname 60 Hz Jedna z najdynamickejších obrazoviek. Využite takúto dynamiku iPhone Integrácia je povolená Zobraziť vysokú dynamickú obnovovaciu frekvenciu Bez ovplyvnenia životnosti batérie.

Pre frekvenciu 120 Hz potrebujete LTPO, ktoré umožňuje aktualizáciu premenných 1 Hz a 120 Hz zlepšuje výdrž batérie. Bude mať iba jedno slúchadlo LTPO. Zajtra unikne so špecifikáciami ponuky.

– Ross Young (@ DSCCRoss) 11. mája 2020

Jediný výrobca, ktorý v súčasnosti dokáže vytvoriť tento typ obrazovky smartphones je Samsung, Ale podľa analytika Ross Young Táto technológia môže zostať exkluzívna pre kórejskú spoločnosť najmenej počas prvého roka. Podľa Rossa by prvý smartfón, ktorý bude používať LPTO, bol v skutočnosti ten, ktorý sa očakáva Galaxy Poznámka 20+, Nielen: Poznámka by mala byť 20+ Iba smartphone 2020 vybavený touto technológiou, Výpočty potenciálu tejto technológie teda spočívajú iPhone Môže vkĺznuť 2021,

Aktualizácia Note 20 – zatiaľ čo Note 20+ LTPO zostane 120 Hz, Poznámka bude 20 LTPS a 60 Hz. Je zrejmé, že náklady na LTPO sú vyššie a mali by sa najprv uviesť v prémiových modeloch. S LTPS môžete zarobiť 120 Hz, ale spotrebuje to veľa energie. LTPO je najlepšia aplikácia pre 120 Hz.

– Ross Young (@ DSCCRoss) 12. mája 2020

Je zrejmé, že sme stále v oblasti povestí a špekulácií. To mi v skutočnosti nie je ťažkéTelefón 12 Pro Ale obrazovky sa môžu konečne objaviť Dynamická obnovovacia frekvencia je až 120 Hz, V tejto súvislosti musíme počkať iba na nové klebety a očakávania.

ulica: Macitynet