iPhone 11 Pro prekvapivo mŕtvy počas prvého kola testu slepej kamery

iPhone 11 Pro prekvapivo mŕtvy počas prvého kola testu slepej kamery 1

Podľa mnohých recenzentov a kritikov má iPhone 11 Pro jednu z najlepších fotoaparátov pre smartfóny na trhu. Ale zdá sa, že nie každý sa cíti rovnako.

V teste slepých kamier, ktorý vykonal populárny YouTuber, iPhone 11 Pro nevyhral. V skutočnosti je to oveľa horšie, ako by ste očakávali.

Brownleeov test

Fotoaparát iPhone 11 Pro bol odstránený v prvom kole každoročného testu slepej kamery Marquesa Brownlee, ktorý môžete vidieť nižšie.

Brownlee, ktorý je tiež známy svojou účasťou na MKBHD, urobil rovnaký test minulý rok. Vytvára niektoré z najpopulárnejších fotografií v ňom smartphones zverejniť ich na trhu Twitter a žiada milióny sledovateľov, aby hlasovali za svojich favoritov.

A čo je dôležitejšie, neodhaľuje pri zverejňovaní značku ani model smartfónu. Používatelia tak nemôžu jednoducho hlasovať za svoju obľúbenú značku.

Apple Posledná vlajková loď získala iba 30% hlasov a prehrala s fotografiami, ktoré urobila lacnejšia OnePlus 7T Pro. (Ak ste zvedaví, Samsung Galaxy Celkovým víťazom testu bola poznámka 10+.)

Apple Najnovší a najväčší smartphone stratený v prvom kole so zariadením predávaným za 400 dolárov lacnejšie. So všetkými skvelými recenziami od Apple, najnovšie vylepšenia fotoaparátu sú určite neočakávaným výsledkom.

Nestojí to za nič Twitter silno skomprimujte každú fotografiu; preto je presná analýza obrazu takmer nemožná. Ale aj s týmto vedomím existuje pravdepodobne ďalší dôvod, prečo pozorovatelia Brownlee tak rýchlo vymazali iPhone.

Čo sa tu deje?

Ak sa pozriete na tieto dva obrázky, uvidíte v Brownleeovom teste niektoré rozdiely, ktoré by mohli zraniť voličov.

Fotografia pre iPhone bola zaplavená modrým tieňom, zatiaľ čo fotografia OnePlus bola žltá. Vyváženie bielej farby Apple táto konkrétna fotografia je tiež o niečo nižšia.

Ale pravdepodobne jas obidvoch fotografií skončil víťazstvom na OnePlus.

Samotný Brownlee poznamenáva, že „ľudia si vyberajú jasnejší obraz“. Fotografia iPhone zanechala väčšinu Brownleeinej tváre v tieni, ale OnePlus túto fotografiu viac osvetlila.

Je to definitívny test, ktorý preukáže, ktorý smartphone má „najlepší“ fotoaparát? Potom nie. Ale je to hlavne preto, že kvalita fotoaparátu je mimoriadne subjektívna. Stačí sa pozrieť na fotografiu uvedenú nižšie s telefónom iPhone 11 Pro s malými úpravami.

Keď hovoríte o nových fotoaparátoch pre smartphones, všetko sa týka osobných preferencií.

IPhone 11 Pro, napriek tomu, že v tomto teste stratil, má vynikajúci fotoaparát a je veľmi dobre testovaný. Ak sa vám nepáči vzhľad obrázkov, ktoré vytvoríte, nemôžete pokaziť celkovú kvalitu.

Na konci dňa takmer každý major smartphones bude dosť dobrý na to, aby na neho niečo hodil. Výber toho najlepšieho z nich je len malý – preto si vyberte ten, ktorý sa vám najviac páči.