Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

iPhone 11 Pro Ničí iPhone 6s v Speed Test Porovnanie [Video]

iPhone 6s vs iPhone 11 Pro speed test porovnanie

iPhone 11 Pro a iPhone 6s choďte hlavu v rýchlosti test a Apple”s vlajková loď zničí starších smartphone obrovské marže.

iPhone 11 Pro vs iPhone 6s Speed Test Ukazuje, Ako Ďaleko Apple”s Smartphonov Prišli, Keď sme hovorili O Výkon

Hneď bat, poviem, že porovnanie iPhone 11 Pro a iPhone 6s je absolútne nespravodlivé spôsobom, ktorý videu nižšie robí. Ten je telefón od roku 2015 so staršími kremíka, zatiaľ čo iPhone 11 Pro je úplne nová, ako to dostane a balenie obrovský úder pod kapotu. Ale v záujme vzdelávania a poznatkov, ktoré máme nádherný malý speed test, ktoré sa pit dva telefóny hlavu na hlavu. A predtým, než prejdete k záveru, vziať divokej hádať, ako zle iPhone 6s vykonáva v porovnaní s iPhone 11 Pro? Poďme sa pozrieť video!

Ako sa dalo očakávať, iPhone 11 Pro úplne annihilates iPhone 6s v teste (alebo, rýchlosti behu?). Zatiaľ čo iPhone 11 Pro dokončil celú vec len 2 minút a 41 sekúnd, iPhone 6s podarilo urobiť to v 5. To platí aj o ukázať pokrok Apple podarilo pack do najnovšieho hardvéru na takéto radoví úrovni. Každý kúsok sa počíta na tento bod a iPhone 11 Pro naozaj vie, ako ukázať, ako dobre.

Zatiaľ čo hlava na hlave výkon porovnaní sa maľovať zlý obraz pre iPhone 6s, poviem vám to: keď to prichádza do reálneho života výkon, sotva si všimnete veľký rozdiel medzi dvoma telefónmi, vďaka iOS 13. Viem, znie to divoké, ale majú používať iPhone 6s pre reálna trochu a prirovnávať to k mojej iPhone 11 Pro Max, nevšimol som si, nič významné, že by sa mi povedať: “jo, preskočte iPhone 6s.’ Napriek balenie starší hardvér, ak chcete, aby telefón na hovory, textové správy a trochu Instagram, iPhone 6s je vlastne dosť sladké obchod v roku 2020.

Ale ak chcete nastaviť si pre najbližšie roky, potom iPhone 11 alebo iPhone 11 Pro je spôsob, ako ísť, keďže nemáte žiadne obmedzenia rozpočtu na všetkých.

Keď ste tu, uistite sa, pozrite sa na nasledujúce:

Odoslať