iPhone 11 Pro Max vs. Galaxy Poznámka 10+: Porovnanie fotoaparátu

IPhone 11 Pro Max a Galaxy Note 10 Plus s├║ na trhu u┼ż mesiace, ale st├íle patria k najlep┼í├şm dostupn├Żm telef├│nom. Maj├║ tie┼ż niektor├ę z najlep┼í├şch kamier, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii smartphones, a preto sme sa rozhodli urobi┼ą porovnanie fotoapar├ítu, v ktorom sa postavia iPhone 11 Pro Max proti Galaxy Pozn├ímka 10 Plus.

iPhone 11 Pro Max vs. Galaxy Poznámka 10 Plus

Predt├Żm, ako sa dostaneme k porovnaniu fotoapar├ítu, postavme si medzi sebou iPhone 11 Pro Max a Galaxy Pozn├ímka 10 Plus v ┼ípecifik├íci├ích. IPhone 11 Pro Max je o nie─Źo men┼í├ş 6.5 palce v porovnan├ş s Galaxy Pozn├ímka 10 Plus ‘ 6.8 palcov. IPhone je k dispoz├şcii v 64 GB, 256 GB a 512 GB mo┼żnost├ş, zatia─ż ─Źo Note je k dispoz├şcii v 256 GB a 512 GB mo┼żnosti.

Note 10 Plus skuto─Źne poraz├ş iPhone 11 Pro Max v oddelen├ş RAM, preto┼że Note m├í 12 GB RAM v porovnan├ş s 4 GB ver├ş sa, ┼że iPhone m├í (aj ke─Ć Apple v skuto─Źnosti nikdy neposkytuje pam├Ą┼ą RAM, ktor├í je s├║─Źas┼ąou jej zariaden├ş).

Note 10 m├í skener odtla─Źkov prstov na displeji, zatia─ż ─Źo iPhone m├í funkciu Face ID iba bez sn├şma─Źa odtla─Źkov prstov. Oba maj├║ cenu okolo $1, 100. Vo v┼íeobecnosti s├║ tieto dve zariadenia na papieri ve─żmi podobn├ę.

Porovnanie fotoaparátu

Teraz sa pozrime na porovnanie fotoapar├ítu iPhone 11 Pro Max a fotoapar├ítu Galaxy Pozn├ímka 10 Plus. Note 10 Plus m├í na zadnom fotoapar├íte jeden ─Ćal┼í├ş objekt├şv. M├í fotoapar├ít so ┼ítyrmi sn├şma─Źmi s 12-megapixelov├Żm ┼íirokouhl├Żm objekt├şvom, 12-megapixelov├Żm teleobjekt├şvom, 16-megapixelov├Żm ultra┼íirok├Żm objekt├şvom a sn├şma─Źom ─Źasu letu. Na prednej strane je 10-megapixelov├Ż sn├şma─Ź.

IPhone 11 Pro Max m├í na zadnej strane fotoapar├ít s tromi ┼ío┼íovkami a 12-megapixelov├Żmi, ultra┼íirok├Żmi a teleobjekt├şvmi. Predn├Ż fotoapar├ít m├í 12-megapixelov├Ż sn├şma─Ź TrueDepth pre Face ID.

Papierovo s├║ fotoapar├íty smeruj├║ce dozadu na t├Żchto dvoch zariadeniach ve─żmi podobn├ę, a┼ż na to, ┼że Note 10 Plus m├í sn├şma─Ź ─Źasu letu a nieko─żko ─Ćal┼í├şch megapixelov na ultra┼íirokomodom objekt├şve. Obe zariadenia robia vynikaj├║ce fotografie, tak┼że v┼íetko z├íle┼ż├ş na osobn├Żch preferenci├ích, pokia─ż ide o to, ktor├ę obr├ízky sa v├ím najviac p├í─Źia.

Note 10 Plus vo v┼íeobecnosti zachyt├íva jasnej┼íie farby, zatia─ż ─Źo iPhone 11 Pro Max zrejme zachyt├íva jemnej┼íie detaily. Farby na modeli iPhone s├║ trochu pravdivej┼íie k ┼żivotu, aj ke─Ć na Note 10 m├┤┼żu by┼ą nadhodnoten├ę. Niektor├ş ─żudia v┼íak na fotografi├ích uprednost┼łuj├║ pres├Żtenie, tak┼że pre niektor├Żch to m├┤┼że by┼ą bonus.

Kvalita obrazu t├Żchto dvoch zariaden├ş je do zna─Źnej miery krk a krk. Dokonca aj no─Źn├Ż re┼żim na oboch telef├│noch je porovnate─żn├Ż, aj ke─Ć Note 10 Plus m├┤┼że niekedy prinies┼ą jasnej┼íie z├íbery ako iPhone 11 Pro Max. Oba telef├│ny pon├║kaj├║ aj funkciu, ktor├í rozostr├ş pozadie fotografie a op├Ą┼ą s├║ ve─żmi porovnate─żn├ę.

Obe zariadenia nat├í─Źaj├║ 4K vide├í r├Żchlos┼ąou 60 sn├şmok za sekundu, aj ke─Ć iPhone 11 Pro Max porazil Note 10 Plus v automatickej stabiliz├ícii.

Pokia─ż ide o selfie kamery, zd├í sa, ┼że Note 10 zachyt├íva o nie─Źo ostrej┼íie obr├ízky ako iPhone 11 Pro Max. IPhone op├Ą┼ą zachyt├íva presnej┼íie farby.

Celkovo s├║ fotoapar├íty t├Żchto dvoch zariaden├ş schopn├ę zachyti┼ą brilantn├ę sn├şmky.