IPhone 11 Podporuje spätné nabíjanie! Ale to Apple nedovoľte jej použitie

IPhone 11 Podporuje spätné nabíjanie! Ale to Apple nenechajte ho použiť! – Ak to viete, viete to z väčšej časti smartphones Prémiový trh má funkciu reverzného bezdrôtového nabíjania na nabíjanie iných zariadení, ako sú inteligentné hodinky alebo náhlavné súpravy Bluetooth. Veľmi dobrým príkladom je Mate 20, najnovší Pro a P30 od Huawei, ako aj najnovší Galaxy S10 a poznámka 10 od spoločnosti Samsung.

Preto sa očakáva, že Apple Vrátane presne rovnakej technológie vo vašom novom iPhone … to sa dokonca stalo! Stále však nemôžete nabíjať ďalšie zariadenia cez iPhone 11 YouIPhone 11 má potrebný hardvér na nabíjanie, ale Apple rozhodli ste sa vypnúť funkciu!

Niektoré fámy dokonca naznačujú vzhľad funkcií, ktoré sú dnes vo svete Android bežné. Ale z akéhokoľvek dôvodu, to je Apple Nenašiel som veľa vtipov o výkone, takže som sa rozhodol vypnúť všetko na úrovni softvéru.

Je zaujímavé, že populárny analytik Ming-Chi Kuo uviedol vyššie Apple Z posledných 10 nebude spoločnosť podporovať bezdrôtové nabíjanie na ďalšom iPhone. Pretože „záťaž nie je dostatočne účinná na to, aby spĺňala štandardy spoločnosti.“

Ako si dokážete predstaviť, budeme sa pýtať, či v nasledujúcich dňoch skutočne existuje hardvér. Keď je prvá jednotka rozobraná na mnohých kanáloch YouTube, alebo klasického sprievodcu demoláciami a opravami iFixit.

To znamená, že začiatkom roka to bolo Apple Potvrdil tiež zrušenie AirPower z dôvodu technických problémov…, ktoré akoby potvrdzovali bezdrôtové nabíjanie a Apple, má veľmi komplexný vzťah.


IPhone 11 Podporuje spätné nabíjanie! Ale to Apple nenechajte ho použiť, čo si o tom všetkom myslíte? Podeľte sa o svoj názor v komentároch nižšie.