IPhone 11 nemus├ş by┼ą ─Ćal┼í├şm AppleiPhone

Apple Zvy─Źajne mala pomerne konzistentn├║ sch├ęmu pomenov├ívania iPhone. Tento rok sa v takzvanej ÔÇ×zna─ŹkeÔÇť uved├║ modely ako iPhone 4iPhone 5 a iPhone 6 zatia─ż ─Źo v roku ÔÇ×tockÔÇť uviedla na trh modely ako iPhone 4S, iPhone 5S a iPhone 6S. To pokra─Źovalo a┼ż do roku 2017, ke─Ć sa spolo─Źnos┼ą rozhodla zmeni┼ą.
Namiesto sp├║┼í┼ąania zariaden├ş iPhone 7S a 7S Plus, ako v┼íetci o─Źak├ívali, Apple priamo na zna─Źku iPhone 8, O nieko─żko min├║t nesk├┤r ozn├ímil aj telef├│n iPhone X, ktor├Ż bol m├Ąt├║ce vyhl├ísen├Ż za ÔÇ×desa┼ąÔÇť na po─Źes┼ą desiatich naroden├şn smartf├│nu.
Minul├Ż rok obrovsk├Ż Cupertino urobil len m├ílo, aby pomohol situ├ícii. Namiesto v├Żberu in├ęho mena sa dr┼ż├ş zna─Źky ÔÇ×XÔÇť, ktor├║ viacer├ş ─żudia spr├ívne vyslovili, a potom uviedla zariadenia iPhone XR a iPhone XS. Ale ke─Ć sa iPhone 11 teraz bl├ş┼żi, objavilo sa Apple Mohli by ste pripravi┼ą ─Ćal┼íiu marketingov├║ prestavbu.

IPhone Pro m├┤┼że by┼ą ─Ćal┼íie meno iPhone

Pod─ża d├┤vern├Żch inform├íci├ş ÔÇťCoinX, Ktor├Ż odhalil iPhone XS / XR pomenovanie minul├Ż rok a tie┼ż potvrdil existenciu iPad Air 10,5 p├ír centimetrov pred predstaven├şm pou┼żije nov├í gener├ícia AppleIPhone prez├Żvku ÔÇ×ProÔÇť. Konkr├ętne to, ─Źo spolo─Źnos┼ą pl├ínovala, nebolo zverejnen├ę, zd├í sa v┼íak, ┼że existuj├║ tri mo┼żnosti.

f├íze 1: Aktu├ílny model sa naz├Żva iPhone 11 a 11 Max je ozna─Źen├Ż ako iPhone Pro (5,8 palcov) a iPhone Pro (6,5 palcov). Pokia─ż ide o v├Żmenu zariadenia iPhone XR, Apple m├┤┼żete ho spusti┼ą ako iPhone (2019). Toto je pravdepodobne najpravdepodobnej┼íia mo┼żnos┼ą, preto┼że sa dokonale zhoduje so zna─Źkou iPad spolo─Źnosti.

Fikt├şvna jednotka iPhone Pro 6,5 s├║ palce

┼ít├ídium 2: N├íhradn├şk za iPhone XS a XS Max uveden├Ż ako iPhone Pro a iPhone Pro Max. Ten je trochu tr├ípny, ale ur─Źite to nie je nemo┼żn├ę vzh─żadom na to, ┼że iPhone XS Max nie je pr├íve tak r├Żchly. V tomto konkr├ętnom pr├şpade bude iPhone XR bud├║cej gener├ície na─Ćalej ozna─Źen├Ż ako iPhone (2019).

┼ít├ídium 3: IPhone XS bol nahraden├Ż telef├│nom iPhone 11 a iPhone XS Max bol nahraden├Ż telef├│nom iPhone 11. Pro Model 201R pre iPhone XR 2019 sa na druhej strane pravdepodobne bude naz├Żva┼ą iPhone 11R.

Čo odlišuje model iPhone 2019 od modelu XS / XR?

Tohtoro─Źn├Ż iPhone bude takmer identick├Ż s modelom 2018, pokia─ż ide o dizajn predn├ęho panela, ale spr├ívy nazna─Źuj├║ Apple pl├ínuje na chrbte dos┼ą drastick├║ zmenu.

Rovnako ako Google Pixels 4, o─Źak├íva sa, ┼że s├ęria telef├│nov iPhone 2019 bude debutova┼ą kamerov├Żm modulom ┼ítvorcov├ęho tvaru na zadnej strane, ktor├Ż je umiestnen├Ż v ─żavom hornom rohu. Vo v┼íetk├Żch troch modeloch sa popri alternat├şvach teleobjekt├şvov o─Źak├íva hlavn├Ż fotoapar├ít podobn├Ż fotoapar├ítu n├íjden├ęmu v najnov┼íej gener├ícii iPhone. ─îo v┼íak odl├ş┼íi model zna─Źky Pro od zariaden├ş in├Żch ako Pro, je tret├ş fotoapar├ít.

Pod─ża niektor├Żch netesnost├ş Apple pl├ínovanie vlo┼żenia 12-megapixlov├ęho fotoapar├ítu kombinovan├ęho s ultra ┼íirokouhl├Żmi objekt├şvmi. T├íto konfigur├ícia poskytne iPhone bud├║cej gener├ície pr├şle┼żitos┼ą lep┼íie konkurova┼ą spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 alebo Huawei 30 Mate sa bl├ş┼żi, a to tie┼ż mus├ş podporova┼ą v┼íetky nov├ę funkcie s n├ízvom ÔÇ×Smart FrameÔÇť. Presn├ę podrobnosti neboli potvrden├ę, ale ├║dajne zachytili ─Ćal┼íie inform├ície mimo fotor├ím─Źeka, aby bolo mo┼żn├ę orezanie a ─Ćal┼íie ├║pravy.

Ke─Ć sa pozrieme ─Ćalej na fotoapar├ít, povesti nazna─Źuj├║, ┼że v┼íetky modely telef├│nov iPhone 2019 bud├║ obsahova┼ą v├Ą─Ź┼íiu bat├ęriu a sp├Ątn├ę bezdr├┤tov├ę nab├şjanie, ─Źo bude znamena┼ą AirPods a Apple Watch Jednotku je mo┼żn├ę nab├şja┼ą bezdr├┤tovo jej umiestnen├şm na zadn├║ stranu iPhone. Dokon─Źil som nastavenie na AppleA13 Bionic a iOS 13.