iPad Pro 2020, Apple mohol ozn├ími┼ą kl├ívesnicu s touchpadom

Pod─ża najnov┼í├şch spr├ív od spolo─Źnosti Inform├ície, bud├║ci iPad Pro sa m├┤┼że spo─żahn├║┼ą na zauj├şmav├ę pr├şslu┼íenstvo, ktor├ę by ho ve─żmi pribl├ş┼żilo MacBooku. Hovor├şme o tom nov├í kl├ívesnica s integrovan├Żm touchpadom, T├Żmto sp├┤sobom by sa u┼ż├şvate─żsk├í sk├║senos┼ą zlep┼íila, preto┼że u┼ż nie je potrebn├ę pou┼ż├şva┼ą dotykov├║ obrazovku obrazovky na navig├íciu v r├ímci syst├ęmov a medzi r├┤znymi aplik├íciami.

Ako v┼íetci vieme, Inteligentn├í kl├ívesnica navrhol Apple nem├í oblas┼ą citliv├║ na dotyk pou┼żi┼ą ako smerovanie syst├ęmov. N├íjdeme iba kl├ívesnicu QWERTY, ktor├í obmedzuje jej pou┼żitie, preto┼że je potrebn├ę, aby navig├ícia komunikovala s dotykov├Żm displejom. S nasleduj├║cim iPad Pro sa v┼íak veci m├┤┼żu zmeni┼ą.

Pr├şchod nasleduj├║cej verzie opera─Źn├ęho syst├ęmu iPad n├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą ─Ćal┼íie inform├ície o spr├íve, ktor├║ m├í dom Cupertino v ├║mysle predstavi┼ą spolu s iPad Pro, bude ozn├ímen├ę nesk├┤r po novej inkarn├ícii najnov┼íej operat├şvy. Od minul├ęho roka, Apple oddelil ho od iOS, aby pribl├ş┼żil pou┼ż├şvate─żsk├Ż z├í┼żitok skuto─Źn├Żm notebookom.

Pod─ża povest├ş, nov├í kl├ívesnica m├┤┼że by┼ą charakterizovan├ę syst├ęmov├Żm podsvieten├şm gomb├şkov a prijat├şm no┼żnicov├ęho mechanizmu, ktor├ę sa u┼ż nach├ídzaj├║ na port├íloch. V skratke sa zd├í, ┼że iPad prech├ídza transform├íciou, ktor├í vych├ídza z ÔÇ×iPhone zv├Ą─Ź┼íen├Ż“Do jedn├ęho”K dispoz├şcii je MacBook“. Ke─Ć┼że ide o neofici├ílne inform├ície, je dobr├ę vzia┼ą v┼íetko s n├íle┼żitou starostlivos┼ąou. Mus├şme len po─Źka┼ą na ofici├ílnu prezent├íciu.

Apple 31. marca by mal ma┼ą napl├ínovan├║ udalos┼ą, na ktorej by tie┼ż ozn├ímil hovoren├Ż iPhone 9, Pri kronav├şrusovej kr├şze v┼íak nevieme, ─Źi bol incident potvrden├Ż alebo nie. V posledn├Żch d┼łoch r├┤zne spr├ívy v skuto─Źnosti nazna─Źuj├║, ┼że spustenie nov├ęho iPad Pro sa m├┤┼że oneskori┼ą kv├┤li ┼í├şreniu v├şrusu. Uvid├şme.