iPad môže dostať 5G v roku 2020

Apple môžete sledovať tento rok iPad s pripojením 5G pod technológiou mmWave. Toto bolo uvedené v novej správe DigiTimes ktorý ako vždy uvádza zdroje blízke výrobnému reťazcu Taiwanu.

„Zdroje dodávateľského reťazca potvrdili, že iPad 5W mmWave patrí medzi nové plány produktov. Apple”, Môžete si prečítať v texte, kde tiež ponúkajú časové obdobie, ktoré vás posunie príchod týchto terminálov do druhej polovice tohto roka, Ak sa potvrdí, môže to byť jedno z hlavných predajných miest v segmente tabliet, ktoré sa zameriava na najprofesionálnejšiu oblasť, rad iPad Pro, ktorý ponúka najnovšie dostupné pripojenie.

5G, kľúč k Apple v roku 2020

Apple Tento kurz vidí ako prvé, v ktorom viac zariadení s pripojením 5G uvidí vo svojich radoch svetlo. Po nákupe v minulom roku bola divízia spoločnosti Intel zameraná na výrobu týchto modulov, rýchly vývoj vlastných modulov a dosiahnutie dohody s Qualcomm, aby sa ich implementácia stala účinnou v roku 2020, iba je na čase, aby kalifornská technológia oznámila tento typ terminálu,

V skutočnosti to bol váš partner v San Diegu, ktorý nedávno povedal, že pomáhať priniesť iPhone 5G do iPhone je „jednou z jeho priorít“. Ak pridáte príchod viacerých iPadov s vyššie uvedenou kapacitou, Apple Do konca roka budete mať k dispozícii rozmanitú škálu zariadení s týmto pripojením a budete sa môcť pustiť do toho, čo sa stane jednou z najdôležitejších technologických zmien v priemysle.

👇 Viac v hypertexte