ipad mini 5 podľa iFixitu je takmer nemožné opraviť

ipad mini 5 oprava je obzvlášť ťažká v prípade problémov s hardvérom. To vyplýva z analýzy uskutočnenej známym portálom iFixit, ktorý úplne rozobral nový tablet Apple čo je veľmi nízka miera opravy 2 10. Výsledok závisí od veľkej prítomnosti lepidla a lepidla, ktoré používa spoločnosť Cupertino na uchovávanie vnútorných komponentov.

Apple zvyčajne dosiahli dobré výsledky v testoch iFixit, aspoň v oblasti smartfónov. V skutočnosti sa telefónom iPhone takmer vždy darí dostatočne roztrhať, čo sa týka schopnosti opravy a dosahovania bodov zvyčajne vyšších, ako je vrchol konkurenčného rozsahu. Rôzne čísla pre tablety, pričom iPady sa pri demontáži zvyčajne kritizujú. Nie náhodou, na nový iPad Pro 11 a 12,9 palcov 3 z 10.

Kredit – iFixit

V špecifickom prípade iPad Mini 5, Apple si vybrala obvyklý modulárny dizajn, aspekt, ktorý iFixit vždy oceňuje. To však nestačilo na zlepšenie jeho opraviteľnosti s rovnakou batériou, ktorá, hoci je vymeniteľná, odstránenie sa zdá byť príliš komplikované. V každom prípade, ako sa zdá z toho istého údajového listu, tento nový model sa zobrazuje ako jednoduchá aktualizácia hardvéru iPad Mini. 4, s ktorou zdieľa mnoho možností dizajnu.

Stručne povedané, sieť zvyčajnej obsedantnej starostlivosti, z konštruktívneho hľadiska, zo strany Apple, ipad mini 5 vám poskytne veľa bolesti hlavy, ak potrebujete pomoc, možno bez záruky.