iOS: Odstr├í┼łte n├ívrhy aplik├íci├ş Siri

iOS: Odstr├í┼łte n├ívrhy aplik├íci├ş Siri 1

Siri znamen├í dobre, ke─Ć navrhuje aplik├ície, o ktor├Żch si mysl├ş, ┼że ich mo┼żno budete potrebova┼ą. To, ┼że sa funkcia pova┼żuje za u┼żito─Źn├║, neznamen├í nevyhnutne, ┼że ju chce pou┼ż├şva┼ą ka┼żd├Ż. Toto plat├ş pre n├ívrhy Siriho aplik├íci├ş.

Ak chcete tieto n├ívrhy aplik├íci├ş z nejak├ęho d├┤vodu odstr├íni┼ą, viete, ┼że m├┤┼żete. M├íte mo┼żnos┼ą ├║plne zak├íza┼ą n├ívrhy Siri pre jednotliv├ę aplik├ície pre v┼íetky aplik├ície. Kroky pre obe mo┼żnosti s├║ vhodn├ę pre za─Źiato─Źn├şkov, tak┼że sa nemus├şte ob├íva┼ą, ┼że sa pok├║site porozumie┼ą zlo┼żit├Żm krokom.

Ako ├║plne zak├íza┼ą aplik├íciu Siri

Ak sa chcete kone─Źne zbavi┼ą n├ívrhu aplik├ície Siri, mus├şte prejs┼ą do ─Źasti Nastavenia> Siri a vyh─żad├ívanie. Ak chcete iba zak├íza┼ą n├ívrhy aplik├íci├ş Siri pre konkr├ętnu aplik├íciu, prejdite prstom nadol, k├Żm aplik├íciu nen├íjdete. Kliknite na ┼łu a vyberte mo┼żnos┼ą Vyh─żada┼ą, N├ívrhy a Skratky.

iOS: Odstr├í┼łte n├ívrhy aplik├íci├ş Siri 2

Ako zak├íza┼ą n├ívrhy aplik├íci├ş Siri pre v┼íetky aplik├ície

Niekedy chcete mier a ticho, a to znamen├í zbavi┼ą sa v┼íetk├Żch ozn├ímen├ş. Ak nechcete, aby sa niektor├ę aplik├ície zobrazovali ako n├ívrhy Siri, mus├şte prejs┼ą do ─Źasti Nastavenia a ak prejdete trochu nadol, prejdite na ─Źas┼ą N├ívrhy Siri. Vypnite v┼íetky tieto mo┼żnosti, aby v┼íetky n├ívrhy aplik├íci├ş zmizli.

iOS: Odstr├í┼łte n├ívrhy aplik├íci├ş Siri 3

Ako odstr├íni┼ą miniaplik├íciu n├ívrhu Siri

Siri sa m├┤┼że tie┼ż pok├║si┼ą prepa┼íova┼ą n├ívrhy cez widget na obrazovke pre dne┼íok. Ak sa toho chcete tie┼ż zbavi┼ą, prejdite na svoju domovsk├║ str├ínku a pos├║vajte prstom doprava, k├Żm neuvid├şte zobrazenie Today.

iOS: Odstr├í┼łte n├ívrhy aplik├íci├ş Siri 4

─îerven├Ż kruhov├Ż zoznam v─żavo s├║ aplik├ície, ktor├ę sa zobrazia v aplik├ícii Today View. N├íjdite mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş o n├ívrhu aplik├ície Siri, a stla─Źte ─Źerven├Ż kruh s ikonou m├şnus. Ak nevid├şte mo┼żnos┼ą v prvom zozname, vyh─żadajte ju v zozname dole so zelen├Żmi kruhmi nabok. N├ívrhy aplik├íci├ş Siri u┼ż m├┤┼żu by┼ą zak├ízan├ę.

záver

N├ívrhy aplik├íci├ş Siri s├║ tu, aby v├ím pomohli, ale niekedy jedin├║ vec, ktor├║ prestan├║ robi┼ą, je sk├║mavka na obrazovke. Mo┼żno nebudete potrebova┼ą Siri, aby navrhol ─Źoko─żvek, preto┼że ste dokonale schopn├ş n├íjs┼ą aplik├íciu, ktor├║ potrebujete, ke─Ć ju potrebujete. Pod─ża t├Żchto krokov nemus├şte spravova┼ą n├ívrhy aplik├íci├ş Siri.