iOS 9,2 Prich├ídzaj├║ roz┼í├şrenia verzie Safari od tret├şch str├ín dostupn├ę pre Safari

─îas na spr├ívy doma Apple, najm├Ą pre t├Żch, ktor├ş maj├║ pr├şstup do v├Żvojov├ęho centra spolo─Źnosti Apple. Spolo─Źnos┼ą Cupertino skuto─Źne distribuovala nov├║ beta verziu najnov┼íieho iOS 9, presne 9,2, Ako ─Ź├şsla nazna─Źuj├║, je to aktualiz├ícia, ktor├í prinesie mnoho nov├Żch funkci├ş v porovnan├ş s iOS 9,1, najzrete─żnej┼í├ş ├║nik sa doteraz t├Żka Safari.

Pod─ża pozn├ímok bude teraz mo┼żn├ę prida┼ą roz┼í├şrenia tret├şch str├ín otvoren├şm dial├│gov├ęho okna v prehliada─Źi Safari. Roz┼í├şrenia akcie s├║ teraz podporovan├ę SFSafariViewController, u┼żito─Źn├Ż n├ístroj na spr├ívu interakt├şvneho webov├ęho obsahu, akoby bol otvoren├Ż v samotnej aplik├ícii Safari.

ios 92

─Äal┼íou zauj├şmavou novinkou je, ┼że dlh├Żm stla─Źen├şm tla─Źidla nab├şjania vo vn├║tri ovl├ída─Źa Safari View integrovan├ęho do aplik├ície bude mo┼żn├ę znova na─Ź├şta┼ą obsah na str├ínke bez blokovania obsahu a poskytovania mo┼żnos┼ą zobrazi┼ą verziu str├ínok pre po─Ź├şta─Źe,

Mac m├í tie┼ż nieko─żko nov├Żch funkci├ş v─Ćaka beta verzii OS X 10.11.2 ktor├ę zav├ídza cel├Ż rad vylep┼íen├ş v nieko─żk├Żch oblastiach. ─î├şslo budovy je 15C27e. Najd├┤le┼żitej┼íou spr├ívou je grafika, Wi-Fi, mail, kalend├ír, USB, fotografie a spr├íva Spotlight. Aktualiz├ícia zv├í┼żi 1.34 GB a je evidentne vyhraden├ę pre t├Żch, ktor├ş s├║ zaregistrovan├ş v v├Żvoj├írskom centre.

Rovnako ako iOS beta, aj mal├ę opatrenia zlep┼íuj├║ u┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą v┼íeobecne a neo─Źak├ívame, ┼że n├íjdeme skreslenia v porovnan├ş s t├Żm, ─Źo u┼ż bolo pozorovan├ę pri stabilnom vydan├ş najnov┼íieho opera─Źn├ęho syst├ęmu.