Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

iOS 14 Získajú OCR Podporu Previesť Apple Ceruzka písania Rukou na Text

iOS 14 OCR

Podľa údajov, ktoré nájdete v iOS 14 kód, Apple pracuje na pridanie Ceruzka rukou písaného textu na text konverzie. Funkcia bude umožňujú používateľom používať Apple Ceruzka písať v ľubovoľnom textovom poli, a to automaticky konvertovať na text tlačenými písmenami, vďaka OCR.

iOS 14 Bude Konvertovať rukou písaný Text na Písaný Text

Podľa MacRumors, Apple je aktualizáciu PencilKit SDK, ktorý umožní tretej-party vývojári pridať podporu pre ich aplikácie. Užívatelia by sa mohli ťuknite na ktorékoľvek pole, v každom podporované aplikácie, s Apple Ceruzka a globálny systém, objaví sa pop-up. Používatelia budú môcť handwrite svoj text v tomto pop-up, a to bude konvertovať na text tlačenými písmenami.

Ak používate Apple Ceruzka v Poznámkach aplikácie na iPad, by ste si všimnete, že je to už umožňuje užívateľom vyhľadávať text cez kľúčové slová. Apple to pomocou OCR (Optické Rozpoznávanie Znakov), ktoré je spoločným technika používaná v softvér na rozpoznanie rukou písaný text. Počet aplikácií tretích strán na iPad už podporu OCR. Jedným z nich je Notability,, ktorá umožňuje konverziu rukou písaného textu na text, a dokonca podporuje vyhľadávanie.

Funkcia je v počiatku vývoja a môže byť prepustený s iOS 14, ak Apple zmení jeho plány.

Rukou písaného textu na text konverzie nie je nová funkcia, ako to bolo použité v smartphones a desktopové operačné systémy predtým. Windows má podporované v režime tabletu na dlhú dobu, ktorá užívateľom umožňuje konvertovať rukou písaný text na písaný text. Apple má tiež použiť takú funkciu, než v Newton, jeho prvý vreckový uvoľnené späť do 90. rokov.

Vlastné Hlasové Syntetizátory

V ostatných iOS 14 súvisiace správy, tiež uviedlo MacRumors, Apple pracuje aj na vykonávanie, podporu pre vlastné hlasové syntetizátory. To by mohlo umožniť vývojárom pridať vlastné hlasy pre predvolenú funkciu reči, osobitne pre jazyky a dialekty, ktoré Apple nepodporuje. Apple mohlo rozšíriť toto API HomePod, a iné Siri podporovaných zariadeniach. Táto funkcia je v skorých štádiách vývoja, a môže, ale nemusí robiť to v konečnej verzii.

Zoznam unikli iOS 14 funkcie rastie zo dňa na deň. Pozrite sa na náš on-going pokrytie správy:

Odoslať