Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

iOS 14 vydaný tento týždeň

iOS 14 vydaný tento týždeň 1

K dispozícii je nová verzia systému iOS, ktorá bude vydaná zajtra, pred novým telefónom iPhone. Je to veľmi odlišné od toho, čo sa stalo v posledných rokoch Apple vydáva nový iPhone súčasne s vydaním novej verzie ich softvérového systému. 16. septembra 2020 sa dočkáme vydania iOS 14 a tvOS 14 a iPadOS 14.

Ak sa chcete informovať o najnovšej verzii systému iOS, pozrite sa do nastavení svojho zariadenia. Prejdite na položku VŠEOBECNE, potom na položku Aktualizácia softvéru a potom Choďte! IOS 14 sa pravdepodobne začne začínať 16. septembra 2020 popoludní. V tom čase môžeme očakávať množstvo sťahovaní … takže nebuďte príliš šokovaní, ak sťahovanie chvíľu trvá.

POZNÁMKA: Môžete si stiahnuť iOS 13.7 práve teraz, ak si ešte prečítate tento článok 15. septembra 2020. Toto je deň vopred Apple vydal iOS 14 pre všetky kompatibilné zariadenia. Toto je verzia (pre iPhone), ktorá vám umožňuje prihlásiť sa do systému upozornení na kontakt s ochorením COVID-19 bez toho, aby ste si museli sťahovať aplikáciu.

Ak hľadáte zoznam funkcií, ktoré sú v systéme iOS 14 nové, pozrite sa na naše články o cyklistike a navigácii EV v systéme iOS 14, ako aj o funkciách CarPlay a iPhone ako o kľúčových funkciách. V systéme iOS 14 nájdete aj hlavné aktualizácie pre Siri, Prekladač a Správy.

Apple taktiež poznamenali, že tvOS 14 bude dodaný ako jednoduché stiahnutie 16. septembra 2020. Toto je dátum dodania softvéru iPadOS 14! Ak si nie ste istí, či vaše zariadenie dostane iOS 14, stačí skontrolovať zoznam kompatibility so systémom iOS 14 a iPadOS 14 – bude rovnaký ako tento úplný zoznam kompatibilných zariadení s verejným vydaním.

Teraz bude EXTRA zaujímavé zistiť, čo Apple dodáva s novou sériou iPhone 12 a iPhone 12 Pro. Čo nám teraz zostáva, keď sme videli tieto softvérové ​​funkcie na zariadeniach, ktoré sú už na trhu? Mohol Apple dodať niečo, čo ešte nebolo uniknuté, v plnom rozsahu?