iOS 14: Ako pou┼ż├şva┼ą odpove─Ć v spr├ívach

Odpovede vlo┼żen├ę do spr├ív na va┼íom iPade

U┼ż ste niekedy boli v skupinovej konverz├ícii v slu┼żbe Spr├ívy a chceli by ste odpoveda┼ą na konkr├ętnu spr├ívu? Pred pokusom pokra─Źuje rozhovor so v┼íetk├Żmi. Tak┼że to vyzer├í zbyto─Źne.

Vo─żn├Ż!

V syst├ęme iOS 14 a iPadOS 14 v├ím funkcia Spr├ívy umo┼ż┼łuje pou┼żi┼ą online odpove─Ć. To v├ím umo┼żn├ş priamo odpoveda┼ą na konkr├ętnu spr├ívu v skupinovej konverz├ícii a zobrazi┼ą v┼íetky s├║visiace spr├ívy v samostatnom vl├íkne alebo v zobrazen├ş konverz├ície.

Pozrite sa, ako pou┼ż├şva┼ą funkciu neuverite─żnej odpovede na obsah v aplik├ícii Spr├ívy.

Textov├ę odpovede v spr├ívach

Odpove─Ć na spr├ívu v skupinovej konverz├ícii

Ak chcete odpoveda┼ą na spr├ívu v skupinovej konverz├ícii, jednoducho sa dotknite a podr┼żte bublinu spr├ívy a vyberte polo┼żku odpove─Ć v ponuke

Spr├ívy Klepnite na Odpoveda┼ą na iPade

Zadajte svoju odpove─Ć rovnako ako v pr├şpade akejko─żvek inej spr├ívy a stla─Źte Predlo┼żi┼ą,

Va┼ía odpove─Ć s p├┤vodnou spr├ívou sa zobraz├ş v popred├ş skupinovej konverz├ície.

T├ęma vlo┼żenej spr├ívy na iPad

Zobrazi┼ą konverz├ície s vlo┼żen├Żmi odpove─Ćami

Odpovede v spr├ívach mo┼żno zobrazi┼ą dvoma sp├┤sobmi; vo va┼íom vlastnom segmente alebo v zobrazen├ş konverz├ície.

Zobrazi┼ą jednotliv├ę t├ęmy

Pomocou vstavanej funkcie na odpove─Ć m├┤┼żete s niek├Żm vies┼ą osobitn├║ konverz├íciu. Tak┼że najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako to vidie┼ą a pokra─Źova┼ą v konverz├ícii, aby ste videli t├ęmu.

Otvorenie t├ęmy, dotknite sa p├┤vodnej spr├ívy, va┼íej odpovede alebo odkazu s po─Źtom odpoved├ş, ktor├ę sa maj├║ zobrazi┼ą. Bez oh─żadu na to, ako otvor├şte vl├íkno, zobraz├ş sa rovnak├Żm sp├┤sobom ako obrazovka v popred├ş skupinovej konverz├ície.

Zatvorenie t├ęmy, dotknite sa kdeko─żvek mimo nej a vr├ítite sa ku skupinovej konverz├ícii.

Zobrazenie odpoved├ş v zobrazen├ş konverz├ície

Ak je v spr├íve vlo┼żen├í iba jedna odpove─Ć, je siv├í a m├í spojovn├şk. Tu je pr├şklad a sn├şmka obrazovky.

P├┤vodn├í spr├íva bola predt├Żm v konverz├ícii. V─Ćaka mojej neskor┼íej vlo┼żenej odpovedi bude p├┤vodn├í spr├íva men┼íia a stmavnut├í s ─Źiarou smeruj├║cou k mojej vlo┼żenej odpovedi.

Vnoren├ę odpove─Ćov├ę spr├ívy Konverz├ícia sa zobrazuje na iPade

M├┤┼żete si tie┼ż v┼íimn├║┼ą ku─Źerav├Ż konektor. Tento typ riadku tie┼ż ukazuje vz┼ąah medzi spr├ívami a odpove─Ćami, ak je v vl├íkne dlh┼íia sekvencia.

Dlh├í diskusia v reakcii na spr├ívy vlo┼żen├ę do iPadu

Odpove─Ć na spr├ívu v individu├ílnej konverz├ícii

Textov├║ odpove─Ć m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj na jednotliv├ę konverz├ície v spr├ívach; hoci to pravdepodobne nie je potrebn├ę. Svoju odpove─Ć m├┤┼żete prida┼ą a zobrazi┼ą t├ęmu rovnak├Żm sp├┤sobom. Toto by bolo u┼żito─Źn├ę, ak by ste chceli konkr├ętne komentova┼ą spr├ívu, ktor├║ v├í┼í pr├şjemca nap├şsal nesk├┤r v konverz├ícii.

Aj ke─Ć to pravdepodobne nie je nie─Źo, ─Źo by ste ─Źasto pou┼ż├şvali pri individu├ílnych rozhovoroch, je to pohodln├Ż prostriedok na zapam├Ątanie si, ak to potrebujete.

zhrnutie

U┼żito─Źnou aktualiz├íciou aplik├ície je schopnos┼ą pou┼ż├şva┼ą odpovede vlo┼żen├ę do spr├ív. Toto je funkcia, ktor├í dok├í┼że zadr┼ża┼ą skupinov├ę hovory a potvrdi┼ą ─Ćal┼íie ┼ípecifick├ę spr├ívy.

─îo si mysl├şte o funkcii textovej odpovede v spr├ívach IOS? Pova┼żujete to za u┼żito─Źn├║ aktualiz├íciu?