iOS 14: Ako pou┼ż├şva┼ą lep┼íie filtrovanie spr├ív

Filtrovanie spr├ív v syst├ęme iOS 14 - Hero Image

IOS a iPadOS 14 poskytuj├║ lep┼íie filtrovanie spr├ív v aplik├ícii Spr├ívy. Nov├ę filtrovanie spr├ív v syst├ęme iOS 14 pou┼ż├şva logickej┼íie rozhranie, v─Ćaka ─Źomu je pr├şstupnej┼íie ako mo┼żnosti filtrovania spr├ív v syst├ęme iOS 13. Ak chcete povoli┼ą t├║to u┼żito─Źn├║ funkciu a vyu┼żi┼ą v├Żhody filtrovania spr├ív, postupujte pod─ża pokynov krok za krokom. Mo┼żnosti syst├ęmu iOS 14, v─Ćaka ktor├Żm je text a spr├ívy iMessages od nezn├ímych odosielate─żov automaticky klasifikovan├ę v samostatnom zozname.

Filtrovanie správ: iOS 13 vs iOS 14

Filtrovanie spr├ív je v syst├ęme iOS 13 a iOS 14. v predvolenom nastaven├ş zak├ízan├ę. Ak chcete filtrova┼ą spr├ívy od nezn├ímych odosielate─żov, mus├şte ich v nastaveniach spr├ív povoli┼ą manu├ílne.

V syst├ęme iOS 13 rozde─żuje mo┼żnos┼ą filtrovania spr├ív spr├ívy SMS a iMessages od ─żud├ş, ktor├ş nie s├║ vo va┼íich kontaktoch, na samostatn├║ kartu v hornej ─Źasti rozhrania spr├ív. V syst├ęme iOS 14 t├íto funkcia umiest┼łuje spr├ívy od nezn├ímych odosielate─żov do samostatn├ęho zoznamu namiesto vyplnenia hlavnej obrazovky.

Medzi t├Żmito filtrovan├Żmi zoznamami m├┤┼żete ─żahko prep├şna┼ą klepnut├şm na tla─Źidlo Filtre.

Filtrovanie spr├ív v syst├ęme iOS 14 - Filtrovanie nezn├ímych odosielate─żov povolen├Żch v ─Źasti Nastavenia Ôćĺ Spr├ívy

Povolen├şm tejto mo┼żnosti zobraz├şte tla─Źidlo Filtre v spr├ívach

Ako ste si mo┼żno v┼íimli, ve─żmi jednoduch├í funk─Źnos┼ą filtrovania spr├ív sa nezmenila z iOS 13 na iOS 14. Napriek tomu si cen├şme vylep┼íen├║ logiku a rozhranie okolo filtrovania spr├ív na iOS 14, preto┼że neexistuj├║ ┼żiadne z├ílo┼żky na stiahnutie. , na ceste.

V├Żu─Źba: Ako pou┼ż├şva┼ą filtrovanie spr├ív v syst├ęme iOS 13

Postupujte pod─ża n├í┼ího praktick├ęho sprievodcu krok za krokom, ktor├Ż v├ís nau─Ź├ş, ako zapn├║┼ą filtrovanie spr├ív a vyu┼żi┼ą roz┼í├şren├ę mo┼żnosti filtrovania spr├ív v syst├ęmoch iOS a iPadOS 14.

Ako pou┼ż├şva┼ą mo┼żnos┼ą Filtrovanie spr├ív v syst├ęme iOS 14

Ak chcete povoli┼ą a pou┼żi┼ą mo┼żnos┼ą filtrovania spr├ív v syst├ęme iOS 14, postupujte pod─ża nasleduj├║cich krokov:

 1. Otvoren├ę nastavenie na iPhone alebo iPod touch s iOS 14.0+ alebo iPad s iPadOS 14.0+.
 2. dotykov├í pr├şspevky v hlavnom zozname.
 3. dotykov├í Nezn├íme a spam v ─Źasti Filtrovanie spr├ív.
 4. Povo─żte t├║to mo┼żnos┼ą Filtrujte nezn├ímych odosielate─żov, Toto ÔÇ×triedi spr├ívy od ─żud├ş mimo va┼íich kontaktov do samostatn├ęho zoznamuÔÇť v rozhran├ş spr├ív, pod─ża popisu Apple,
 5. Teraz na svojom zariaden├ş otvorte aplik├íciu Spr├ívy a klepnite na Tla─Źidlo Filtre ktor├ę sa objavili v ─żavom hornom rohu obrazovky Spr├ívy po povolen├ş mo┼żnosti Filtrova┼ą nezn├ímych odosielate─żov. Teraz m├┤┼żete prep├şna┼ą medzi tromi zobrazeniami: V┼íetky spr├ívy, Zn├ímych odosielate─żov a Nezn├ímych odosielate─żov.

Filtrovanie spr├ív v syst├ęme iOS 14 - Tla─Źidlo Filtre

Nasleduj├║ nasleduj├║ce sekcie:

 • V┼íetky novinky: T├íto ─Źas┼ą poskytuje nefiltrovan├ę zobrazenie v┼íetk├Żch SMS a iMessage konverz├íci├ş, ktor├ę ste dostali od niekoho, ─Źi u┼ż s├║ alebo nie s├║ vo va┼íich kontaktoch.
 • Sl├ívni vysielatelia: Toto je filtrovan├ę zobrazenie, ktor├ę zobrazuje SMS a iMessage konverz├ície prijat├ę od ─żud├ş ulo┼żen├Żch v aplik├ícii Kontakty. V predvolenom nastaven├ş dostanete upozornenia na v┼íetky spr├ívy od zn├ímych odosielate─żov. N├íjdete tu aj spr├ívy SMS a iMessages prijat├ę z telef├│nnych ─Ź├şsel, na ktor├ę ste naposledy volali alebo na ktor├ę ste poslali svoju prv├║ spr├ívu, aj ke─Ć sa neulo┼żia ako va┼íe kontakty.
 • Nezn├ímy odosielatelia: Toto je miesto pre ─Źety SMS a iMessage od odosielate─żov, ktor├ş nie s├║ vo va┼íich kontaktoch, vr├ítane spamu, dvojfaktorov├Żch verifika─Źn├Żch k├│dov at─Ć. Nebudete dost├íva┼ą upozornenia na spr├ívy od nezn├ímych odosielate─żov.
 • Filtrovanie spr├ív v├ís chr├íni pred povod┼łami nechcen├Żmi upozorneniami.

  Filtrovanie spr├ív v syst├ęme iOS 14

  Kateg├│rie pr├şspevkov s povolen├Żm filtrovan├şm

  Ako u┼ż bolo spomenut├ę, automaticky zastav├ş SMS notifik├ície od nezn├ímych odosielate─żov (tieto spr├ívy s├║ st├íle doru─Źovan├ę, ale bez vyplnenia hlavn├ęho zoznamu spr├ív).

  Pou┼żitie filtrovania spr├ív SMS

  Volite─żne m├┤┼żete povoli┼ą filtrovanie SMS v nastaveniach aplik├ície Spr├ívy, ak chcete pomocou aplik├ície tretej strany automaticky klasifikova┼ą v┼íetky spr├ívy SMS alebo MMS do samostatn├ęho zoznamu, ktor├Ż je k dispoz├şcii aj kliknut├şm na tla─Źidlo Filtre v aplik├ícii Spr├ívy.

  Sekcia filtrovania SMS v správach

  Ke─Ć je filtrovanie SMS povolen├ę, zobrazia sa ─Ćal┼íie sekcie

  Pou┼ż├şvam na to Truecaller – aplik├ícia automaticky umiestni v┼íetky prich├ídzaj├║ce spr├ívy do sekci├ş, ako s├║ Transakcie, Propag├ície a Nevy┼żiadan├í (va┼ía ob─ż├║ben├í aplik├ícia na filtrovanie SMS m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą r├┤zne sekcie). Rovnako ako v pr├şpade filtra nezn├ímeho odosielate─ża, v├Żber aplik├ície filtra SMS automaticky zastav├ş upozornenia na v┼íetky prich├ídzaj├║ce spamov├ę spr├ívy.

  Top 50 nov├Żch funkci├ş v syst├ęme iOS 14

  Stru─Źn├Ż preh─żad najlep┼í├şch 50 nov├Żch funkci├ş zariaden├ş iPhone a iPod touch v meste iOS 14 n├íjdete v na┼íom praktickom vstavanom videu, ktor├Ż je uveden├Ż ni┼ż┼íie.

  Zaregistrujte sa na iDownloadBlog na stránke YouTube

  Potrebujem pomoc? Op├Żtajte sa iDB!

  Ak sa v├ím tento tutori├íl p├í─Źil, zdie─żajte ho so svojimi priate─żmi a zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.

  Zasekn├║┼ą sa? Nevie┼í, ako robi┼ą ur─Źit├ę veci s├ím Apple zariaden├ş? Dajte n├ím vedie┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected] a bud├║ci tutori├íl m├┤┼że poskytn├║┼ą rie┼íenie.

  Svoje vlastn├ę n├ívrhy m├┤┼żete odosla┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected],