iOS 14: Ako opravi┼ą konverz├ície v spr├ívach pre iPhone a iPad

Pripnite konverzácie do aplikácie Správy na vašom iPade

Ak ste fan├║┼íikom funkcie pozn├ímok zverejnen├Żch v aplik├ícii Pozn├ímky Apple, budete milova┼ą konverz├ície pripnut├ę k spr├ívam, ktor├ę debutovali v syst├ęmoch iOS a iPadOS 14. M├┤┼żete r├Żchlym sp├┤sobom pripn├║┼ą jednotliv├ę a skupinov├ę hovory, na ktor├Żch sa pravidelne z├║─Źast┼łujete. Okrem toho uvid├şte indik├ítor posledn├Żch konverz├íci├ş a prijat├Żch spr├ív.

├Üpln├Ż popis n├íjdete v t├ęme, ako pripn├║┼ą konverz├ície k spr├ívam na iOS 14 a iPadOS 14.

Prip├şnanie konverz├íci├ş k spr├ívam

Pripn├║┼ą konverz├íciu k spr├ívam je ve─żmi jednoduch├ę. Dotknite sa a podr┼żte konverz├íciu v zozname spr├ív a vyberte po┼żadovan├║ mo┼żnos┼ą PIN [name/group] v kontextovej ponuke.

Konverz├ícia sa zobraz├ş v hornej ─Źasti zoznamu spr├ív.

Správy Uverejnite konverzáciu

Ak chcete konverz├íciu uvo─żni┼ą, dotknite sa jej a podr┼żte a vyberte po┼żadovan├║ mo┼żnos┼ą rozviaza┼ą [name/group] v kontextovej ponuke. V tejto ponuke m├┤┼żete v pr├şpade potreby tie┼ż skry┼ą upozornenia alebo konverz├íciu.

Indik├ítory pevn├Żch hovorov

Po prijat├ş novej spr├ívy v uverejnenej konverz├ícii sa pod ┼ípendl├şkom zobraz├ş modr├í bodka. Uvid├şte aj najnov┼íie odpovede a fr├ízy. A ak s├║ spr├ívy otvoren├ę, ke─Ć je spr├íva na ceste, v ozna─Źenej konverz├ícii uvid├şte tento kr├ísny indik├ítor p├şsania.

Spr├ívy Indik├ítory pevn├Żch konverz├íci├ş

V pr├şpade skupinov├Żch hovorov uvid├şte pri odosielan├ş spr├ívy kruhy troch posledn├Żch ├║─Źastn├şkov okolo ┼ípendl├şka.

Zme┼łte poradie diskusn├Żch hl├ív

Ke─Ć nastav├şte ka┼żd├Ż chat, zobraz├ş sa v hornom riadku mrie┼żky. Mo┼żno v┼íak chcete konverz├íciu so svoj├şm ob─ż├║ben├Żm kontaktom v┼żdy na rovnakom mieste. Poradie prip├şnan├Żch konverz├íci├ş m├┤┼żete ─żahko usporiada┼ą – sta─Ź├ş pripn├║┼ą konverz├íciu na po┼żadovan├ę miesto a uvo─żni┼ą ju.

Usporiadanie konverza─Źn├Żch hl├ív

Uvid├şte, ako sa ostatn├ę kol├şky dostan├║ dovn├║tra a von.

Pevn├Ż limit konverz├ície

M├┤┼żete pripn├║┼ą a┼ż dev├Ą┼ą konverz├íci├ş, aby v┼íetci ─Źlenovia rodiny, priatelia alebo obchodn├ę spr├ívy boli na za─Źiatku zoznamu. Po dosiahnut├ş tohto limitu sa zobraz├ş priate─żsk├í spr├íva.

Limit správy

Ak pou┼ż├şvate spr├ívy v iCloud, konverz├ície, ktor├ę pripnete, sa synchronizuj├║ s va┼íimi zariadeniami a pripnut├ę konverz├ície sa zobrazia aj pri vyh─żad├ívan├ş v spr├ívach.

Top 50 nov├Żch funkci├ş v syst├ęme iOS 14

Stru─Źn├Ż preh─żad najlep┼í├şch 50 nov├Żch funkci├ş zariaden├ş iPhone a iPod touch v meste iOS 14 n├íjdete v na┼íom praktickom vstavanom videu, ktor├Ż je uveden├Ż ni┼ż┼íie.

Zaregistrujte sa na iDownloadBlog na stránke YouTube

zhrnutie

Poskytovanie mo┼żnosti pripn├║┼ą konverz├ície k spr├ívam je vynikaj├║cou aktualiz├íciou aplik├ície.

U┼ż nemus├şte h─żada┼ą po┼żadovan├║ konverz├íciu, preto┼że mnoh├ş pri┼íli a presunuli ju v zozname. Len to opravte!

─îo si mysl├şte o rozhovoroch stanoven├Żch v spr├ívach? Mysl├şte si, ┼że je to u┼żito─Źn├Ż zdroj?

Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie!