Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

IOS 13 vám to umožní.5 Zakážte väčšie dlaždice pre ľudí, ktorí hovoria v rámci videohovorov FaceTime

Poslal Gautam Prabhu 30. apríla 2020 v systéme iOS 13, správy

Apple Vydané IOS 13.5 beta 3 Pre vývojárov už dnes. Okrem výrazne podporovaného rozhrania API na sledovanie koronavírusov a ľahšieho spôsobu vynechania ID tváre pri nosení masky, Apple Taktiež predstavila novú funkciu, ktorá vám umožní zakázať automatické zväčšovanie tváre pri skupinových videohovoroch FaceTime.

Aplikácia FaceTime poskytuje najlepšie používateľské rozhranie, pokiaľ ide o aplikácie skupinového videohovoru. Dlaždice osoby, ktorá v súčasnosti hovorí, sa automaticky zväčšia Apple Hovorí, že pomáha zaistiť, aby ste nestratili prehľad o konverzácii. Môže však byť trochu ťažké vidieť každého v konferenčnom hovore, nie ideálne na stretnutia.

V systéme iOS 13.5 beta 3 , Apple Zaviesť nové nastavenie do novej sekcie s názvom „AutoLink“, ktoré umožňuje užívateľovi zakázať, aby sa osoba, ktorá hovorí, automaticky stala väčšou alebo pozoruhodnejšou. Ak chcete túto funkciu deaktivovať, môžete vypnúť nový prepínač „hovoriť“. V skupine FaceTime hovor teda uvidíte pevnejšiu sieť ľudí. Kliknutím na rámček reproduktora môžete rámček ešte maximalizovať.

Vezmi nás

Toto je pekná aktualizácia konferenčných hovorov FaceTime. Aj keď je automatické zväčšenie obkladov hovoriaceho človeka dosť pôsobivé, radšej ho počas stretnutia vypnem.

Páči sa vám automatické zväčšovanie tváre alebo ho vypnete pri vydaní iOS 13.5? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie.

[Cez reddit]

Prihláste sa na odber denného spravodajstva od spoločnosti iPhoneHacks

Zaregistrujte sa do denného bulletinu iPhoneHacks, aby ste sa dostali na špičku Apple Doručovanie správ do vašej doručenej pošty.