iOS 13: Apple uvádza na trh nový operačný systém pre iPhone v tmavom režime …

IOS 13 je konečne k dispozícii na kompatibilných telefónoch iPhone. Tento nový operačný systém prináša veľa nových vecí, ale najviditeľnejší môže byť príchod tmavého systému, vylepšená nota s viacerými možnosťami prispôsobenia a nálepkami, ktoré možno začleniť do iMessage alebo prejsť na „Pripojiť sa k Apple “Button.

IOS 13 je konečne k dispozícii: ohlásený pred niekoľkými mesiacmi na výročnej konferencii WWDC, nový operačný systém, ktorý bude predinštalovaný na zariadeniach iPhone 11, Pro a Pro Max: prináša veľa vylepšení používateľského prostredia, aktualizácie natívnych aplikácií pre iOS počas ako sú mapy alebo fotografie, nové funkcie na ochranu súkromia a technické vylepšenia po celom svete. Systém.

K dispozícii je iOS 13 s lavínami noviniek

Prvá vec, ktorú si používatelia všimnú, je nový tmavý režim, ktorý sa automaticky aplikuje na mnoho aplikácií a na celý systém. Stačí ju aktivovať prostredníctvom ovládacieho centra alebo v nastaveniach. Okrem toho sa výrazne zlepšilo mnoho natívnych aplikácií. IPhone 11 Pro vyžaduje, aby si aplikácia Foto a Fotoaparát vychutnala zoznam nových funkcií.

Plán má nový hlboký rozmer, s možnosťou napríklad navštíviť niekoľko miest v 3D. Okrem toho má iOS 13 nové súkromie a zjednodušené prihlasovacie funkcie. Takže nemôžete použiť Facebook a Google sa pripoja k vášmu účtu jediným kliknutím, a to vďaka príchodu „Pripojiť sa Apple A ako hovoriť o nových funkciách systému iOS 13 bez toho, aby sme spomenuli Memoji.

Avatar si teraz môžete prispôsobiť pomocou nových účesov, klobúkov, líčidiel a piercingov. A stane sa sériou jednoduchých nálepiek, ktoré sa dajú integrovať do vašej konverzácie v službe iMessage.

iOS 13: kompatibilný s iPhone

Apple Opäť to ukazuje vašu vážnosť, pokiaľ ide o život a podporu vášho iPhone. IOS 13 je kompatibilný so všetkými iPhonemi až po iPhone 6S (uvedený na trh v roku 2015) a iPhone SE (marec 2016) a iPod Touch7 piatej generácie. Môžete vidieť úplný zoznam smartphones kompatibilné kliknutím tu.

Aktualizáciu je možné nainštalovať tromi spôsobmi. Na základe našich testov prvé a najviac odporúčané testy stále nefungujú (predpokladáme ciele týkajúce sa fázy umiestnenia). Preto vám ponúkame tie metódy a alternatívy, ktoré by vždy mali fungovať.

Prostredníctvom nastavení iPhone

Prihlásiť sa Nastavenia> Všeobecné> AktualizáciaStránka ponúkne aktualizáciu.

Ak to tak nie je, skúste nasledujúci postup.

Prostredníctvom iTunes

Pripojte svoj iPhone k počítaču. Otvorené aktualizácie iTunes budú ponúkané automaticky.

Prečítajte si tiež: tmavý režim, nové multitasking… objavte všetky nové vlastnosti systému iOS 13

Môžete skúsiť iOS 13? Co si myslis? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch.