Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

iOS 13.3, iPadOS 13.3 Aktualiz├ície vydan├ę s nov├Żmi rodi─Źovsk├Żmi kontrolami; tvOS 13.3, watchOS 6,1,1 Rozbalen├ę tie┼ż

Apple vydal syst├ęm iOS 13.3 a iPadOS 13.3 so zoznamom nov├Żch rodi─Źovsk├Żch kontrol na vylep┼íenie p├┤vodnej ponuky ─Źasu obrazovky. Najnov┼íie aktualiz├ície syst├ęmov iOS a iPadOS, ktor├ę s├║ navrhnut├ę pre v┼íetky kompatibiln├ę modely iPhone, iPod touch a iPad, prich├ídzaj├║ necel├Ż mesiac po tom, ─Źo gigant Cupertino priniesol iOS 13.2,3 a iPadOS 13.2,3, Nov├ę aktualiz├ície zah┼Ľ┼łaj├║ aj podporu fyzick├Żch bezpe─Źnostn├Żch k─ż├║─Źov. Spolu s iOS 13.3 a iPadOS 13.3 aktualiz├ície, Apple bol uveden├Ż na trh TVOS 13.3 pre Apple Pou┼ż├şvatelia telev├şzie. Spolo─Źnos┼ą tie┼ż priniesla watchOS 6,1,1 pre v┼íetk├Żch kompatibiln├Żch Apple Watch modely.

─îo je nov├ę v syst├ęme iOS 13.3, iPadOS 13.3

Zatia─ż ─Źo iOS 13.3 a iPadOS 13.3 Pokra─Źova┼ą v ceste opravovania ch├Żb a zvy┼íovania v├Żkonu, ktor├ę sa za─Źalo predov┼íetk├Żm po debutoch iOS 13 a iPadOS 13 v septembri, prin├í┼íaj├║ nov├ę aktualiz├ície aj niektor├ę pozoruhodn├ę zmeny. Jednou z nich s├║ nov├ę rodi─Źovsk├ę kontroly. Tieto ovl├ídacie prvky poskytuj├║ rodi─Źom ─Ćal┼íie komunika─Źn├ę limity, aby im umo┼żnili zvoli┼ą si, komu m├┤┼żu ich deti vola┼ą, posiela┼ą spr├ívy alebo FaceTime. Rodi─Źom bola pon├║knut├í mo┼żnos┼ą nastavi┼ą skupinu ─żud├ş alebo ÔÇ×v┼íetk├ŻchÔÇť, s ktor├Żmi m├┤┼żu ich deti hovori┼ą.

podobne Apple poskytol zoznamy kontaktov, ktor├ę rodi─Źia m├┤┼żu spravova┼ą priamo zo zariaden├ş svojich det├ş. Nov├ę pr├şrastky s├║ s├║─Źas┼ąou funkcie Screen Time, ktor├í debutovala vydan├şm syst├ęmu iOS 12 minul├Ż rok. Okrem toho k zmen├ím mo┼żno pristupova┼ą prostredn├şctvom internetu Komunika─Źn├ę limity ─Źas┼ą z ─îas obrazovky nastavenie.

Apple komunik├ícia obmedzuje ─Źas obrazovky ios 13 3 aktualizova┼ą moduly gadget 360 iOS 13.3  Komunika─Źn├ę limity  Apple

Apple prin├í┼ía ─Źas┼ą Komunika─Źn├Ż limit, ktor├í pon├║ka nov├ę rodi─Źovsk├ę kontroly

Popri nov├Żch rodi─Źovsk├Żch kontrol├ích iOS 13.3 a iPadOS 13.3 Aktualiz├ície prin├í┼íaj├║ podporu bezpe─Źnostn├Żch k─ż├║─Źov kompatibiln├Żch s NFC, USB a Lightning FIDO2, ktor├ę mo┼żno pou┼żi┼ą na bezpe─Źn├ę prehliadanie webov├Żch str├ínok v prehliada─Źi Safari. Platformy ako Dropbox, Facebook, Gmail a Twitter podporu bezpe─Źnostn├Żch k─ż├║─Źov na nejak├║ dobu. To znamen├í, ┼że pridan├şm fyzick├ęho bezpe─Źnostn├ęho k─ż├║─Źa do svojho zariadenia iPhone alebo iPad z├şskate v├Ą─Ź┼íiu ochranu ├║─Źtu vo v┼íetk├Żch doru─Źen├Żch do soci├ílnych m├ędi├ş a e-mailov.

Apple Pou┼ż├şvate─ż priniesol nov├ę rozlo┼żenie pre Apple Spr├ívy a pr├şbehy z nov├şn, napr├şklad The Wall Street Journal. Existuje tie┼ż mo┼żnos┼ą ob─żubova┼ą alebo nep├í─Źi┼ą ak├Żko─żvek konkr├ętny spravodajsk├Ż pr├şbeh na internete Apple Aplik├ícia News + s jedin├Żm klepnut├şm.

Od vydania syst├ęmu iOS 13 Apple poskytla n├ílepky Memoji ako s├║─Źas┼ą be┼żnej kl├ívesnice emod┼żi. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia zistili, ┼że t├íto zmena je nepr├şjemn├í, preto┼że ─żudia niekedy n├íhodne posielaj├║ na svoje kontakty samolepky Memoji namiesto ned├ívno pou┼ż├şvan├Żch emod┼żi. Nov├í verzia softv├ęru rie┼íi tento probl├ęm pridan├şm mo┼żnosti zak├íza┼ą n├ílepky Memoji t├Żm, ┼że ich prejdete nastavenie > v┼íeobecn├Ż > kl├ívesnica > Emoji,

Najnov┼íie aktualiz├ície syst├ęmov iOS a iPadOS tie┼ż pozdvihn├║ aplik├íciu Fotografie s mo┼żnos┼ąou vytvori┼ą nov├Ż videoklip a oreza┼ą dlh├Ż videos├║bor. Aktualiz├ície tie┼ż opravuj├║ probl├ęmy v po┼íte, ktor├ę m├┤┼żu br├íni┼ą s┼ąahovaniu nov├Żch spr├ív. Rie┼íil sa aj probl├ęm, ktor├Ż zabr├ínil odstr├íneniu spr├ív v ├║─Źtoch Gmail. ─Äalej boli vyrie┼íen├ę probl├ęmy t├Żkaj├║ce sa nespr├ívnych znakov v spr├ívach a duplik├ície odoslan├Żch spr├ív na ├║─Źtoch Exchange.

Najm├Ą iOS 13.3 aktualiz├ícia tie┼ż rie┼íi probl├ęm, ktor├Ż ovplyv┼łoval odznak zme┼íkan├ęho hovoru v aplik├ícii Telef├│n. Nov├ę aktualiz├ície pre syst├ęmy iOS a iPadOS obsahuj├║ aj opravu probl├ęmu, ktor├Ż nespr├ívne ukazoval vypnutie nastavenia mobiln├Żch d├ít.

Obsah zabezpe─Źenia, ktor├Ż je s├║─Źas┼ąou nov├Żch aktualiz├íci├ş softv├ęru, si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą na str├ínke vyhradenej podpory od spolo─Źnosti Apple, Existuj├║ opravy r├┤znych zranite─żnost├ş a medzier v zabezpe─Źen├ş, ktor├ę si vy┼żaduj├║ stiahnutie najnov┼í├şch aktualiz├íci├ş.

Ako s┼ąahova┼ą iOS 13.3, iPadOS 13.3

Apple vydal syst├ęm iOS 13.3 pre v┼íetky modely iPhone a iPod touch kompatibiln├ę s iOS 13. Podobne aj iPadOS 13.3 je navrhnut├Ż pre zariadenia iPad kompatibiln├ę s iPadOS 13. Dostupnos┼ą ─Źerstvej aktualiz├ície pre iOS alebo iPadOS na svojom iPhone alebo iPad m├┤┼żete skontrolova┼ą na str├ínke nastavenie > v┼íeobecn├Ż > Aktualiz├ícia softv├ęru, Uistite sa, ┼że va┼íe zariadenie m├í dostatok bat├ęrie a je pripojen├ę k sieti Wi-Fi.

ios 13 3 aktualizova┼ą moduly gadget changelog 360 iOS 13.3  Apple

iOS 13.3 je k dispoz├şcii pre v┼íetky zariadenia kompatibiln├ę s iOS 13

Pou┼ż├şvatelia star┼í├şch modelov iPhone, iPod touch a iPad dostali syst├ęm iOS 12.4,4, Aktualiz├ícia je k dispoz├şcii pre zariadenia, konkr├ętne pre iPhone 5s, iPhone 6, iPad Air, iPad mini 2, ipad mini 3, a iPod touch ┼íiestej gener├ície.

─îo je nov├ę s tvOS 13.3

Okrem syst├ęmu iOS 13.3 a iPadOS 13.3, Apple priniesol tvOS 13.3 prin├í┼ía nov├ę nastavenie, ktor├ę v├ím umo┼żn├ş prinies┼ą sp├Ą┼ą front ÔÇ×Up NextÔÇť do v├í┼ího Apple Domovsk├í obrazovka telev├şzie, ktor├í bola odstr├ínen├í pomocou telev├şzora 13. S novou zmenou m├┤┼żete prep├şna┼ą medzi zobrazen├şm zobrazen├ş ÔÇ×─îo sledova┼ąÔÇť a ÔÇ×─Äal┼íiaÔÇť v hornej polici Apple Domovsk├í obrazovka telev├şzora.

M├┤┼żete privies┼ą sp├Ą┼ą front ─Äal┼í├ş. Prejdite do nastaven├ş Domovsk├í obrazovka na svojom po─Ź├şta─Źi Apple TV.

Ako s┼ąahova┼ą tvOS 13.3

Na stiahnutie tvOS 13.3, otvorte na svojom zariaden├ş aplik├íciu Nastavenia Apple TV a potom cho─Ćte na syst├ęm > Aktualiz├ícia softv├ęru, T├íto aktualiz├ícia sa u┼ż mohla dosta┼ą k v├í┼ímu zariadeniu, ak ste povolili mo┼żnos┼ą automatick├Żch aktualiz├íci├ş pre svoje zariadenie Apple Telev├şzne zariadenie.

─îo je nov├ę v syst├ęme WatchOS 6,1,1

Apple priniesol tie┼ż watchOS 6,1,1 pre v┼íetk├Żch kompatibiln├Żch Apple Watch modely. Nov├í verzia obsahuje ÔÇ×d├┤le┼żit├ę aktualiz├ície zabezpe─ŹeniaÔÇť. To v┼íak neprin├í┼ía ┼żiadne pozoruhodn├ę zmeny.

Ako s┼ąahova┼ą watchOS 6,1,1

Tu si m├┤┼żete stiahnu┼ą watchOS 6,1,1 ak├ęmuko─żvek Apple Watch model, ktor├Ż je kompatibiln├Ż s watchOS 6,0, Ak si chcete aktualiz├íciu stiahnu┼ą, prejdite na kartu Moje hodinky v aplik├ícii Watch, ktor├í je k dispoz├şcii na va┼íom iPhone, a potom nav┼ít├şvte str├ínku v┼íeobecn├Ż > Aktualiz├ícia softv├ęru,

Apple Watch mus├ş ma┼ą najmenej 50 percent bat├ęrie, aby mohol proces s┼ąahovania. Po─Źas s┼ąahovania a in┼ítal├ície aktualiz├ície sa uistite, ┼że je umiestnen├í na nab├şjacej z├íkladni. V├í┼í iPhone mus├ş by┼ą tie┼ż bl├şzko Apple Watch,

Pozoruhodne, Apple Watch pred ├║plnou in┼ítal├íciou aktualiz├ície by sa mal re┼ítartova┼ą dvakr├ít. Ak sa zobraz├ş v├Żzva po za─Źat├ş aktualiz├ície, mus├şte zada┼ą pr├şstupov├Ż k├│d Watch a potom postupujte pod─ża pokynov na obrazovke v├í┼ího telef├│nu iPhone a dokon─Źite in┼ítal├íciu.

─îo je nov├ę s HomePod OS 13.3

Pre pou┼ż├şvate─żov HomePod Apple vydal HomePod OS 13.3 ktor├ę zlep┼íuj├║ schopnos┼ą syst├ęmu HomePod rozpozn├íva┼ą hlasov├Ż profil ─Źlenov rodiny. Aktualiz├ícia tie┼ż umo┼ż┼łuje jednotliv├Żm ─Źlenom rodiny povoli┼ą alebo zak├íza┼ą osobn├ę ┼żiadosti. ─Äalej existuje oprava probl├ęmu, ktor├Ż by mohol zabr├íni┼ą obnoveniu prehr├ívania hudby na stereo p├íre po telefonickom hovore.

Ako s┼ąahova┼ą HomePod OS 13.3

Na stiahnutie HomePod OS 13.3, mus├şte ma┼ą pr├şstup k aplik├ícii Domov na telef├│ne iPhone, iPod touch alebo iPad a potom klepn├║┼ą na ikonu Domov v ─żavom hornom rohu. Toto prinesie Aktualiz├ícia softv├ęru budete musie┼ą klepnut├şm skontrolova┼ą najnov┼íiu aktualiz├íciu.

Pr├şpadne si m├┤┼żete skontrolova┼ą najnov┼íiu aktualiz├íciu softv├ęru HomePod prostredn├şctvom zariaden├ş Mac tak, ┼że prejdete aplik├íciou Domovsk├í str├ínka a potom nav┼ít├şvite editova┼ą > Upravi┼ą domovsk├║ str├ínku > Aktualiz├ícia softv├ęru,