iOS 12 Beta 2 Dátum vydania: Čo môžete očakávať

Aj keď sme pravdepodobne ďaleko od konečného vydania systému iOS 12, prvá beta verzia už bola vydaná a testeri sa netrpezlivo tešia na druhú. Čo však môžeme očakávať od iOS 12 beta 2?

iOS 12 beta 1 má obrovské množstvo funkcií, s mnohými opravami a vylepšeniami pod kapotou, ktoré neboli tak široko inzerované. Od vylepšení Siri a Memojis po vylepšenú rodičovskú kontrolu a lepšie funkcie Nerušiť existuje množstvo vylepšení a vylepšení, vďaka ktorým by mal byť iOS 12 celkovo vynikajúcim operačným systémom.

S vydaním iOS 12 beta 2, je nepravdepodobné, že sa dočkáme predstavenia mnohých nových funkcií, ktoré sme v iOS 12 beta ešte nevideli 1. Ako pri väčšine beta testovaní je úplne zrejmé, že iOS 12 beta 2 a postupné beta verzie budú skôr malými vylepšeniami a opravami chýb, než zavedením radikálnych nových funkcií. V skutočnosti je iOS 12 viac o vylepšeniach, než o úplne nových možnostiach – vývoji, ktorý je v súlade s Appleje nový prístup k aktualizáciám.

Nejaký čas, Apple sa primárne zameriaval na čo najrýchlejšie zavedenie funkcií, ale táto závratná rýchlosť mala svoju cenu. V priebehu životnosti systému iOS 11 Apple musel zaviesť niekoľko núdzových opráv, aby vyriešil hlavné problémy, ako sú problémy s bezpečnosťou a ďalšie chyby. Vďaka prístupu, ktorý sa teraz zameriava na kvalitu nad kvantitou, je zrejmé, že spoločnosť sa viac zameriava na stabilné vydania než na poskytovanie čo najviac funkcií v každej aktualizácii.

S tým bolo povedané, iOS 12 beta 2 stále by malo ísť o plne funkčné testovacie prostredie-rozšírenie funkcií niektorých vylepšení a vylepšení, ktoré sme videli v beta verzii iOS 12 1. Zostavili sme zoznam 100 rôznych opráv, aby ste získali predstavu o samotnej veľkosti niektorých opráv zavedených v systéme iOS 12. Aj keď nie je veľa revolučných zmien, existuje mnoho funkcií kvality života, ktoré robia operačný systém celkovo robustnejšie prostredie.

Ktoré aktualizácie sú najdôležitejšie, závisia od vašich priorít, ale jedným z najobľúbenejších vylepšení je reorganizácia upozornení do skupín. Tým, že máte možnosť vidieť podobné oznámenia na prvý pohľad, než aby ste museli prechádzať všetkým v chronologickom poradí, bude oveľa jednoduchšie kontrolovať svoj telefón podľa ľubovôle, a nie byť zahltení neustálym prúdom upozornení.

Ďalší veľký úvod, ktorý bude pravdepodobne ešte vylepšený s vydaním iOS 12 beta 2 je skupinové videohovory FaceTime. Teraz budete môcť chatovať až s 32 rôznymi členmi v rámci jedného hovoru, pričom kanály videa sa budú dynamicky upravovať tak, aby sa zamerali na ľudí, ktorí práve hovoria.

Na to, aby sme získali skutočný prehľad o rozsahu beta verzie iOS 12, si budeme musieť počkať 2 ako Apple Spravidla nezverejňuje informácie o svojich verziách beta skôr ako vydanie, ale dá sa povedať, že by sme nemali vidieť veľa revolučných zmien, ktoré by prechádzali z jednej beta verzie na druhú – namiesto toho sa zameriavajú predovšetkým na opravy chýb a stabilitu.