iOS 11.4 Problém s vybíjaním batérie pretrváva niekoľko dní po aktualizácii

S vydaním novej aktualizácie je pravdepodobné, že sa na krátky čas vyskytne problém s vybíjaním batérie. IOS 11.4 Zdá sa, že problém s vybíjaním batérie pretrváva aj týždeň po spustení, pričom stovky používateľov hlásia problémy.

Vzhľadom na to, ako veľmi sa na svoje telefóny celý deň spoliehame, je dôležité, aby mali takú silu, ktorá nás dokáže udržať od začiatku dňa do konca. Zlatý štandard výdrže batérie v telefónoch dokáže vydržať celý deň na jedno nabitie a zatiaľ čo iOS 11.4 Problém s vybíjaním batérie nie je vždy natoľko závažný, aby bol telefón nepoužiteľný celý deň, ale je to problém, s ktorým sa používatelia stretávajú na webe, aby tento problém hromadne nahlásili.

“Mám presne ten istý problém na svojom iPhone 6S. Posledný 3 noci za sebou som išiel spať s iPhone na 70-80% nabitý a do rána (v 7-8 hodiny) môj telefón bol mŕtvy až do 0% batérie. Kontaktoval som Apple podporu, spustili diagnostiku a povedali, že všetko vyzerá dobre. Môj stav batérie je 100%, nedávno som aktualizoval batériu. Začalo sa to presne po inovácii systému iOS na 11.4, už to bolo 4-5 dní a problém stále pokračuje. “

„Prečo a ako vyriešim nový problém s vybitím batérie po aktualizácii na iOS 11.4? Pred aktualizáciou sa môže na mojich 6 s stratiť cez noc až o 10%. Po aktualizácii sa teraz úplne vybije zo 100% v priebehu noci do tej miery, že sa nespustí, kým ho zapojím a nechám trochu nabiť.

Rovnaký problém s iPhone 6s Plus. Cez noc prešiel z ~ 70% na 8% ráno. Jediným riešením bolo downgrade späť na 11.3.1. Odvtedy je všetko v poriadku. ”

Mnohým bolo povedané, aby dali iOS 11.4 problém s vybitím batérie nejaký čas, aby sa vyriešil, ale o niekoľko dní neskôr vidíme, že spotreba batérie je stále problémom a sťažnosti používateľov sa stále hrnú. Mnohí obviňujú niektoré zmeny vo vnútornom fungovaní spôsobu, akým hotspoty, WiFi a lokalizačné služby sú riešené ako hlavná príčina systému iOS 11.4 problém s vybíjaním batérie.

“Keď sa pozriem na výkon svojej batérie, ukazuje to, že osobný hotspot v mojom telefóne sa používa, aj keď som ho nikdy nezapol. Svoj iPhone musím stále nabíjať 2-3 teraz hodiny.

Zdá sa tiež, že sa batéria rýchlo vybila, keď sa môj iPhone pripojil k WiFi. Keď nebolo pripojenie WiFi, vybíjanie batérie sa zdá byť pomalšie alebo normálne. “

„Mal som problém s vybitím batérie v telefóne iPhone SE, ale neskôr som si uvedomil, že hlavným dôvodom tohto celého problému boli služby určovania polohy a obnovenie pozadia. Skúste prepnúť služby určovania polohy tak, aby sa používali iba vtedy, keď sa aplikácia používa, a vypnite obnovovanie aplikácií na pozadí pre aplikácie, ktoré stále nepotrebujete. “

Ak máte problémy s iOS 11.4 problém s vybíjaním batérie, môže byť užitočné vypnúť služby určovania polohy a zistiť, či to funguje. Mnoho používateľov uvádza, že tým sa zmierňuje problém, ale je to dôležité pre Apple uvedomiť si, že takáto oprava je iba dočasná a nie je možné ju implementovať dlhodobo. Nechať používateľov vyberať medzi službami určovania polohy a výdržou batérie nie je pre používateľov férová voľba.

Je to už dosť dlho, čo iOS 11.4 problém s vybíjaním batérie sa mal vyriešiť sám a zdá sa, že by to malo zasiahnuť Apple za účelom vyriešenia problému. Okrem vypnutia služieb určovania polohy je najlepšou možnosťou dúfať, že sa dočkáme reakcie od vývojárov a rýchlej aktualizácie, ktorá vyrieši všetky problémy, ktoré môžu spôsobovať tieto frustrujúce obavy z batérie.