IObit: Bezplatné používanie služby Internet Booster a rozdávanie licencií zadarmo

Náhle vypuknutie epidémie narušilo život každého človeka a navrhuje sa, aby každý zostal doma, aby znížil riziko choroby alebo zranenia ostatných, takže väčšina ľudí musí pracovať z domu. Pomôcť tým ľuďom, ktorí môžu potrebovať pomoc s čistením počítača a posilnením siete. IObit sa rozhodne otvoriť SystemCare Pro Advanced – vylepšovač internetu A pošlite im bezplatné licenčné kódy.

Zdarma môžete použiť internet booster

27. marca sa spoločnosť IObit rozhodla na obmedzený čas odomknúť pro-feature zámok Internet Booster s rozšírenou funkciou Advanced System Care, ktorý používateľom počítačov pomôže zrýchliť ich sieť doma.

Čo je to Internet Booster?

Internet Booster, ako profesionálna funkcia Advanced SystemCare, môže vylepšiť TCP / IP, IE nastavenia, Microsoft Edge, Firefox a Opera, aby výrazne urýchlil pripojenie na internet.

Prečo potrebujete službu Internet Booster?

Ak ste doma doma s nízkou rýchlosťou siete. Služba Internet Booster by mala byť vašou najlepšou voľbou, ktorá vám môže pomôcť optimalizovať vašu sieť tak, aby bola v lepšom stave na zvládnutie každodennej práce a extrémnych herných operácií.

Ako získať prístup k posilňovaciemu internetu?

Môžete si stiahnuť najnovšiu zdokonalenú starostlivosť o systém, aby ste si mohli vyskúšať funkciu Internet Booster. Neexistujú žiadne ďalšie kroky na odomknutie týchto funkcií, pretože tieto boli v predvolenom nastavení otvorené v najnovšom rozšírenom systéme SystemCare. Stačí kliknúť na tlačidlo Skenovať a môžete si užiť príjemné prehliadanie. Program Internet Booster môžete spustiť aj v paneli Advanced SystemCare Toolbox.

Darčeky zadarmo

Mimochodom, IObit 50000 udeľuje licenčný kód produktu používateľom, ktorí majú požiadavky na optimalizáciu PC, a produkty zahŕňajú Advanced System Care, Driver Booster, IObit Uninstaller a ďalšie. Tu je portál pre bezplatnú licenciu,