Inteligentn├Ż zvon─Źek 2K Wi-Fi spolo─Źnosti Eufy s t├Żmto kup├│nov├Żm k├│dom klesol na 110 dol├írov (z─żava 50 dol├írov)

Ak h─żad├íte pohodln├Ż sp├┤sob, ako d├íva┼ą pozor na svoje predn├ę dvere, ale nechcete rozbi┼ą banku, Eufy v├ís zasko─Źila zvon─Źekom s videom. Za norm├ílnych okolnost├ş sa pred├íva za pribli┼żne 160 dol├írov, v─Ćaka tomuto kup├│nov├ęmu k├│du v┼íak m├┤┼żete za 100 dol├írov.

Inteligentn├Ż zvon─Źek 2K Wi-Fi spolo─Źnosti Eufy s t├Żmto kup├│nov├Żm k├│dom klesol na 110 dol├írov (z─żava 50 dol├írov) 1

Produkt pon├║ka dobr├Ż kompromis medzi ┼ítandardn├Żmi rozl├ş┼íen├şm 1080p a UHD v─Ćaka rozl├ş┼íeniu 2560 x 1920. M├┤┼że v├ís tie┼ż automaticky upozorni┼ą, ke─Ć je niekto pri va┼íich dver├ích sk├┤r, ako zazvon├ş. Pre v├Ą─Ź┼íie pohodlie m├┤┼żete vopred zaznamena┼ą odpovede, aby ste u┼íetrili ─Źas alebo ke─Ć ste pre─Ź a nem├┤┼żete odpoveda┼ą. Ak chcete hovori┼ą s n├ív┼ítevn├şkmi, m├┤┼żete tak urobi┼ą v─Ćaka vstavan├ęmu mikrof├│nu a reproduktoru.

Vstavan├Ż 4 GB Miesto ├║lo┼żiska v├ím umo┼ż┼łuje uklada┼ą obr├ízky lok├ílne namiesto platenia za cloudov├ę predplatn├ę a z├íznamy sa automaticky ┼íifruj├║, aby sa zv├Ż┼íilo s├║kromie. Fotoapar├ít skuto─Źne spust├ş predbe┼żn├ę nahr├ívanie videa, ke─Ć zist├ş pohyb, ─Źo zais┼ąuje zachytenie celej sc├ęny. Produkt tie┼ż spolupracuje s programami Assistant a Alexa, aby ste na inteligentnej obrazovke videli, kto je pri va┼íich dver├ích.

Zvon─Źek zvonku je tie┼ż odoln├Ż vo─Źi poveternostn├Żm vplyvom v─Ćaka stup┼łu krytia IP65, vydr┼ż├ş aj siln├Żm da┼ż─Ćom, mrazom a hor├║─Źav├ím a je navrhnut├Ż tak, aby fungoval v r├ímci -4┬░ F a 122 ┬░. Bude v┼íak vy┼żadova┼ą nap├íjac├ş k├íbel, preto┼że nie je nap├íjan├Ż z bat├ęrie. Vn├║torn├Ż reproduktor je v┼íak bezdr├┤tov├Ż, tak┼że na komunik├íciu medzi nimi nemus├şte ma┼ą k├íbel.

Ak chcete zaplati┼ą 110 dol├írov za zvon─Źek s videom Eufy 2K, kliknite na odkaz ni┼ż┼íie a pou┼żite kup├│n DBEUFY88 ke─Ć sa odhl├ísite, z├şskajte z n├íkupu 50 dol├írov.

Sk├║ste postupova┼ą