Inteligentn├í dom├íca telocvi─Ź┼ła Tempo kombinuje vzpieranie a strojov├ę videnie

Bola ohl├ísen├í ─Ćal┼íia inteligentn├í dom├íca telocvi─Ź┼ła s n├ízvom Tempo. S harmonogramom, ktor├Ż sa m├í za─Źa┼ą dod├íva┼ą koncom tohto leta, spolo─Źnos┼ą Tempo pon├║kne kupuj├║cim ve─żk├Ż dom├íci syst├ęm na vzpieranie, ktor├Ż zah┼Ľ┼ła 42-palcov├Ż displej a strojov├ę u─Źenie. U┼ż├şvatelia m├┤┼żu o─Źak├íva┼ą r├┤zne tr├ęningy, ako aj mobilitu a silov├Ż tr├ęning. To v┼íetko je kombinovan├ę s 3D pohybov├Żmi senzormi a ─Ćal┼í├şmi.

Inteligentn├ę dom├íce telocvi─Źne s├║ poslednou vecou v dom├ícom fitness s aktu├ílnymi trendov├Żmi v├Żrobkami, ako s├║ napr├şklad Peloton a Tonal. Spolo─Źnos┼ą Tempo sa prip├íja k t├Żmto v├Żrobkom a pon├║ka z├íkazn├şkom zvisl├Ż syst├ęm so skrinkou, zvislou 42-palcovou obrazovkou, sn├şma─Źmi pohybu a strojov├Żm viden├şm. Syst├ęm okrem in├ęho sleduje va┼íe pohyby, aby v├ís upozornil, ke─Ć je formul├ír nespr├ívny.

Inteligentn├í dom├íca telocvi─Ź┼ła Tempo kombinuje vzpieranie a strojov├ę videnie 1

Ako ukazuje obr├ízok vy┼í┼íie, mal├í skrinka zabudovan├í do syst├ęmu obsahuje platne na v├í┼żenie; v ┼ítrukt├║re je tie┼ż umiestnen├í cvi─Źebn├í podlo┼żka, ─Źinky a ─Ćal┼íie cvi─Źebn├ę vybavenie. Na displeji sa okrem prehr├ívania vide├ş o cvi─Źeniach zobrazuj├║ aj r├┤zne metriky fitness pou┼ż├şvate─ża, vr├ítane po─Źtu kal├│ri├ş, ktor├ę sp├ílili, a ich srdcov├ęho rytmu.

Okrem pozornosti, ─Źi m├íte spr├ívny tvar, tento syst├ęm po─Ź├şta aj opakovania, trvanie ka┼żd├ęho kola a vyd├íva odpor├║─Źania t├Żkaj├║ce sa hmotnosti. Je to mo┼żn├ę pomocou pou┼żitia AI a vytvoren├şm 3D modelu tela pou┼ż├şvate─ża, ktor├Ż obsahuje 80 000 r├┤znych bodov, z ktor├Żch v┼íetky s├║ zn├ş┼żen├ę na 25 ÔÇ×z├íkladn├Żch k─║bovÔÇť. ÔÇť

Syst├ęm je o nie─Źo vyspelej┼í├ş ako objavovanie sa na DVD s fitness. Tempo hovor├ş, ┼że skuto─Źn├ę ┼żiv├ę tr├ęneri dostan├║ inform├ície o pou┼ż├şvate─żoch v re├ílnom ─Źase, ak syst├ęm zist├ş, ┼że urobili chybu. To umo┼ż┼łuje tr├ęnerom pon├║ka┼ą pokyny o probl├ęme, napr├şklad varova┼ą ich, ak potrebuj├║ dr┼ża┼ą chrb├ít rovno alebo ├şs┼ą hlb┼íie do drepu.

Tempo bude k dispoz├şcii za─Źiatkom tohto leta. Spolo─Źnos┼ą pon├║kne z├íkazn├şkom mo┼żnosti financovania na 55 dol├írov mesa─Źne po dobu 36 mesiacov, ─Źo vyjde na nie─Źo pod $ $2, 000 USD. Predobjedn├ívky s├║ teraz ┼żiv├ę.