Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Intelbras predstavuje inteligentn├ę reproduktory IZY Speak! a IZY Speak! mini; vedie┼ą

Intelbras uv├ídza na trh nov├ę inteligentn├ę reproduktory IZY Speak! a IZY Speak! mini za R $ 699 a R $ 429

INTELBRAS ozn├ímil v stredu (11) spustenie dvoch inteligentn├Żch re─Źn├şkov v Braz├şlii: IZY Speak! a IZY Speak! mini, Zariadenia tie┼ż prich├ídzaj├║ ako prenosn├Ż reproduktor a zd├┤raz┼łuj├║ integr├íciu s domom, ─Źo okrem in├ęho umo┼ż┼łuje ovl├ídanie l├ímp, poplachov├Żch ├║stredn├ş, z├ímkov, inteligentn├Żch telev├şzorov.

Spotrebite─ż bude ma┼ą ─żahk├Ż pr├şstup k inform├íci├ím iba hlasov├Żm pr├şkazom. Z tohto d├┤vodu maj├║ zariadenia virtu├ílneho asistenta Alexasa Amazon, aby pou┼ż├şvatelia mali na internete inform├ície o prem├ívke, po─Źas├ş, receptoch a dokonca otvorili svoj ob─ż├║ben├Ż zoznam skladieb Spotify,

IZY Speak! a IZY Speak! mini

oba IZY Speak! ako IZY Speak! mini s├║ k dispoz├şcii iba v ─Źiernej farbe. oba gadgets pou┼żitie sistema prev├ídzkov├ę linux, 64 MB RAM a 16 MB Flash. Dostali dokonca dva mikrof├│ny a dosah Bluetooth (v2.1 + EDR) bez prek├í┼żok je a┼ż 10 metrov, vysvet─żuje spolo─Źnos┼ą.

Obr├ízok ─żud├ş, ktor├ş maj├║ nov├Ż Intelbras IZY Speak! IZY Speak! m├í vy┼í┼íiu v├Ż┼íku a m├í intern├║ bat├ęriu

Maj├║ bivoltov├ę nap├íjanie a ve─żkos┼ą je ve─żk├í v├Żhoda zariaden├ş: IZY Speak! mini Priemer 85 mm a v├Ż┼íka 52 mm, zatia─ż ─Źo IZY Speak! m├í priemer 85 mm a v├Ż┼íku 220 mm.

IZY Speak! prid├íva aj ─Ćal┼íie rozdiely: certifik├ít IPX4 (odolnos┼ą proti vode) a intern├║ l├ştium-i├│nov├║ bat├ęriu s kapacitou 2400 mAh.

Osoba, ktor├í dr┼ż├ş men┼íiu verziu IZY Speak!Kompaktn├Ż IZY Speak! mini

Okrem hlasovej konfigur├ície, IZY Speak! mini m├í tla─Źidl├í na zv├Ż┼íenie a ovl├ídanie hlasitosti, tla─Źidlo na zapnutie a vypnutie mikrof├│nu (ak ho stla─Ź├şte na tri sekundy, prepne sa medzi prev├ídzkov├Żmi re┼żimami Bluetooth a Wi-Fi), existuje aj ─Ćal┼íie, ktor├ę aktivuje hlasov├ęho asistenta. Podobn├ę Amazon Echo Dot, Hovorte! mini prin├í┼ía LED osvetlenie.

u┼ż IZY Speak! prin├í┼ía niektor├ę zauj├şmav├ę ─Ćal┼íie pr├şkazy, napr├şklad ┼ítyri v├Żstra┼żn├ę re┼żimy LED di├│d (modr├í, ─Źerven├í, ┼żlt├í a zelen├í). Modr├ę osvetlenie ozna─Źuje, ┼że hlasov├Ż asistent je akt├şvny, ─Źerven├Ż m├┤┼że znamena┼ą, ┼że zariadenie nem├í pripojenie na internet alebo mikrof├│n odpojen├Ż. ┼Żlt├í di├│da LED ozna─Źuje pr├şjem spr├ívy, sta─Ź├ş otvori┼ą aplik├íciu Alexa ─Ź├şta┼ą obsah.

Ke─Ć IZY Speak! blik├í nazeleno, znamen├í to, ┼że zariadenie nie je pripojen├ę k sieti Wi-Fi alebo v konfigura─Źnom re┼żime. Ak existuje kol├şsanie medzi modrou a zelenou, je to preto, ┼że pomocn├Ż vstup bol povolen├Ż.

Okrem t├Żchto funkci├ş je inteligentn├Ż reproduktor dod├ívan├Ż s tla─Źidlami hlasitosti (na zv├Ż┼íenie a zn├ş┼żenie zvuku), na zapnutie alebo vypnutie mikrof├│nu (aktiv├ícia s├║kromn├ęho re┼żimu) a na tla─Źidlo na aktiv├íciu Alexa, Ke─Ć u┼ż hovor├şme o mikrof├│ne, obidve maj├║ na hornej ─Źasti zariadenia dva.

Nov├Ż INTELBRAS IZY Speak! a IZY Speak! mini sa u┼ż pred├ívaj├║ v Braz├şlii za 699 R $ a 429 R $.

IZY Speak! s Amazon Alexa

S Alexa, m├┤┼żete kl├ís┼ą ot├ízky ako ÔÇ×Alexa, ak├ę s├║ spr├ívy toho d┼ła?ÔÇť, ÔÇ×Alexa, kedy bude Figueirenseova ─Ćal┼íia hra?ÔÇť, ÔÇ×Alexa, ko─żko ich del├ş 72?ÔÇť, "Alexa, zobu─Ć ma na." 6 hodiny s pies┼łou Beat It Michaela Jacksona ÔÇť a "Alexa, pripome┼ł mi, aby som si vzal liek ka┼żd├Ż de┼ł o 20:00.",

Ako pri zariadeniach echo, INTELBRAS spr├şstup┼łuje zaradenie niektor├Żch z nich zru─Źnost├ş na va┼íich nov├Żch inteligentn├Żch reproduktoroch. Z tohto d├┤vodu je potrebn├ę aktivova┼ą sa priamo v syst├ęme Alexa, zru─Źnost├ş s├║ ulo┼żen├ę v cloudu v├í┼ího ├║─Źtu Amazon,

Nov├ę inteligentn├ę reproduktory s├║ v┼żdy integrovan├ę s ofici├ílnou aplik├íciou Alexa, ktor├í je k dispoz├şcii pre syst├ęmy iOS aj Android.

Národná podpora

Ke─Ć┼że ide o 100% n├írodn├║ spolo─Źnos┼ą, INTELBRAS predstavuje technick├║ podporu ako rozdiel vo vz┼ąahu k svojim konkurentom.

ÔÇ×M├íme po celej Braz├şlii arm├ídu in┼ítalat├ęrovÔÇť, hovor├ş Ribeiro, o t├şme ┼ípecializovanom na pomoc spotrebite─żom s ich v├Żrobkami INTELBRAS, ako aj pri k├║pe zna─Źkov├ęho zariadenia.

Inteligentn├Ż trh s reproduktormi

├Üdaje zdie─żan├ę pou┼ż├şvate─żom INTELBRAS uk├ízal, ┼że 22,9% dospel├Żch v Spojen├Żch ┼ít├ítoch americk├Żch Inteligentn├Ż reproduktor (ÔÇ×Inteligentn├Ż re─Źn├şkÔÇť, v slobodnom preklade) a za posledn├Ż rok sa ich predalo 125 mili├│nov. Na tento rok sa o─Źak├íva zv├Ż┼íenie po─Źtu tr┼żieb o 13%. INTELBRAS spolo─Źnos┼ą sleduje tieto ├║daje a za─Źala investova┼ą do zariaden├ş, ktor├ę poskytuj├║ spotrebite─żovi pohodlie.

"IZY je prv├Ż zo s├ęrie inteligentn├Żch zariaden├ş od spolo─Źnosti Intelbras a bude to." Hub centr├ílne na pripojenie domu ÔÇť.

hovor├ş Tiago Melo Ribeiro, z├ístupca spolo─Źnosti Intelbras.

Spolo─Źnos┼ą nem├í v ├║mysle dod├íva┼ą iba inteligentn├ę v├Żrobky, ale zameriava sa aj na pomoc z├íkazn├şkom pri prisp├┤sobovan├ş a prisp├┤soben├ş ich vybavenia.

špecifikácia

špecifikáciaIZY Speak!IZY Speak! mini
rozmery 85 mm (priemer)
220 mm (v├Ż┼íka)
85 mm (priemer)
52 mm (v├Ż┼íka)
mikrof├│ndva mikrof├│nydva mikrof├│ny
Pam├Ą┼ą RAM 64 MB.64 MB.
Flash pam├Ą┼ą 16 M 16 M
Prenosov├í r├Żchlos┼ą a┼ż do 100 Mbpsa┼ż do 100 Mbps
pomocn├şk
virtuálne
Amazon Alexa Amazon Alexa
konektivitaBluetooth v2.1 + EDR
USB
Bluetooth v2.1 + EDR
USB
Prevádzková frekvencia Wi-Fi 2,4 GHz2,4 GHz
Audio v├Żstup 5 W RMS2 W RMS
bat├ęriezlo┼żenie: Lithium-Ion
nap├Ątie: 3,7 V
kapacita: 2400 mAH
syst├ęm
prev├ídzkov├ę
linux linux
farby─Źierna ─Źierna
cenyR 699 dolárovR 429 dolárov

─îo si mysl├şte o novom? IZY Speak! a IZY Speak! mini? Spo─Ź├ştajte svoje dojmy tu ni┼ż┼íie v koment├íroch.