Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Intel presvedčil Justina Longa, aby prestal byť Macom

Intel presvedčil Justina Longa, aby prestal byť Macom 1

Spoločnosť Intel najala Justina Longa, aby urobil niekoľko video spotov/reklám pre ich zariadenia novej generácie. Vyrábajú procesory, ktoré poháňajú veľa Windows počítače, preto je v ich záujme, aby tieto počítače vyzerali cool. Aby to urobili, zapojili Justina Longa, herca, s ktorým predtým pracoval Apple v tých reklamách, kde jeden chlap povie „som Mac“ a druhý povie „som počítač“.

Všetky doteraz zverejnené videospoty začínajú názvom „Justin Gets Real“. Všetci sa zameriavajú na myšlienku, že to, čo bolo ukázané v minulosti, prostredníctvom Apple, mýlil sa. Justin Long, herec, sa stáva trochu „skutočnejším“ tým, že ukazuje, ako sa z MacBooku nemôže stať tablet a že je tu iPad, klávesnica pre iPad, samostatný stylus a dongle.

Ďalej tu máme „hráča“ hrajúceho hry na prenosnom počítači s procesorom Intel Core vo vnútri. „Hrá všetky tieto hry na prenosnom počítači“ s procesorom Intel Core vo vnútri. Pracuje s bezdrôtovým ovládačom Xbox a dvojicou bezdrôtových slúchadiel Razer.*

*AKTUALIZÁCIA: V skutočnosti sú slúchadlá káblové, ale kábel nie je pripojený k počítaču … takže v skutočnosti nie sú k ničomu pripojené.

Justin sa pýta na porovnanie skúseností s an Apple počítač a hráč povie „Tch. Na Macu naozaj nikto nehrá. “

Ďalšie video na porovnanie prenosných počítačov naznačuje, že nové počítače MacBook sú „sivé a šedé“.

Ďalej je tu porovnanie dotykovej obrazovky medzi ASUS ZenBook (s dvoma dotykovými obrazovkami) a MacBookom s dotykovým panelom. Toto video tiež zasahuje do Siri s jej funkciou „prepáč, že som to nepochopil“.

Nakoniec je tu porovnanie počítačov Mac a PC s pripojením monitora. Navrhuje, aby ste k počítaču pripojili tri monitory a k počítaču Mac „len jeden“.

Tu je dôležité poznamenať, že tieto druhy video spotov sa začali len teraz, potom Apple prestali používať procesory Intel vo svojom najnovšom kole počítačov. To musí znamenať, že spoločnosť Intel neočakáva, že bude partnerom Apple pre počítače v dohľadnej dobe.