In┼ítit├║t vynikaj├║cej kvality z Coimbry je kompatibiln├Ż s firmami Huawei aÔÇŽ

O ┼ípi─Źkovej in┼ítit├║cii Coimbra (ISEC) sa zameriava predov┼íetk├Żm na protokoly o technol├│gi├ích Huawei a na implement├íciu Akad├ęmie IKT, pri─Źom ich rozsah je do zna─Źnej miery uzn├ívan├Ż medzi profesormi a u─Źite─żmi, ale aj medzi in┼ítit├║ciami s r├┤znym form├ítom a potrebou. Informa─Źn├ę a komunika─Źn├ę technol├│gie (TIC).

O programe ICT Academy od spolo─Źnosti Huawei, portugalsk├ęho a portugalsk├ęho v j├║li 2020, predstieran├Żch pribli┼żn├Żch alunos a docentes realidade das empresas e da sua inova├ž├úo tecnol├│gica, atrav├ęs do enriquecimento dos conte├║dos formativos. Neexistuje ┼żiadny ISEC, preto┼że jeho forma prenosu a prenosu d├ít je spojen├í s internetom vec├ş, WLAN, ├║lo┼żiskom, IA a 5G. Novo dostupn├ę mno┼żstvo osnov, osnovy a form├íty osved─Źen├ş o docente a form├íty maj├║ v┼íetky svoje z├íkladn├ę vlastnosti, ako je to mo┼żn├ę.

M├írio Velindro, prezident odboru ISEC, rad a implement├ícia programu ICT Academy, poskytuje ┼ípi─Źkov├ę in┼ítitucion├ílne a technologick├ę zariadenia spolo─Źnosti Huawei, pon├║ka inov├ície a inov├ície svojich portf├│li├ş, ktor├ę do ISEC vyr├íbaj├║ a vyr├íbaj├║ svoje konkuren─Źn├ę sady. na transmission├úo de conhecimento ├á sociedade ÔÇť. O z├íkladoch, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch tecnol├│gi├ş a v┼íeobecn├Żch cie─żov, para M├írio Velindro, ÔÇ×najpresnej┼íie ot├ízky t├Żkaj├║ce sa po─Źtu os├┤b, ktor├ę s├║ predmetom ve─żkej konkurencieÔÇť.

Para Diogo Madeira da Silva, ved├║ci oddelenia pre verejn├ę ot├ízky a komunik├íciu spolo─Źnosti Huawei Portugal, ÔÇ×a consagra├ž├úo desta parceria ├ę, no ├ómbito do programa ICT Academy, an primeira do ano 2021, simbolizando assim o empenho da Huawei em continuar asolidar and sua estrat├ęgia no campo do conhecimento ao alcance de todos ÔÇť. V├Ą─Ź┼íina odpoved├ş na tieto protokoly ÔÇ×m├í k dispoz├şcii a poskytuje mnoho profesorov a odborn├şkov z oblasti ISEC, ktor├Żch z├íkladn├ę a profesion├ílne osnovy s├║ s├║─Źas┼ąou profesion├ílnej proporcionality, postupn├ęho schva─żovania aprobiz├ície a technickej vybavenostiÔÇť. Realiz├ícia a realiz├ícia ICT akad├ęmie sa neuskuto─Ź┼łuje v roku 2020, ÔÇ×Spolo─Źnos┼ą Huawei nem├í ┼żiadne hlavn├ę portf├│lio, centralizovan├ę akademick├ę stredisk├í a metropolyÔÇť, Rematou o Head of Public Z├íle┼żitosti a komunik├ície spolo─Źnosti Huawei Portugalsko.

Vz┼ąah: 5 maneiras de usar o smartphone que mudam o jogo

Diogo Madeira da Silva, ved├║ci oddelenia pre verejn├ę ot├ízky a komunik├íciu spolo─Źnosti Huawei Portugal,

Spolo─Źne pracujeme na vytv├íran├ş in┼ítit├║tov Politecnico de Bragan├ža, Instituto Piaget e Universidade do Algarve, a agora com o Instituto Superior de Engenharia de Coimbra, a ICT Academy assegura solu├ž├Áes intrinsecas para differententes tipos de talento na ├írea das TIC com modelos m├┤┼żu ma┼ą vy┼í┼íie in┼ítitucion├ílne predpoklady.

IKT akad├ęmia

Integrovan├Ż ┼żiadny program TECH4ALL spolo─Źnosti Huawei, ICT Academy, hlavn├Ż princ├şp potenci├ílu a prevodu, ako s├║ univerz├ílne portf├│lio a aproxim├í-las

realidade das empresas e da inova├ž├úo tecnol├│gica, atrav├ęs do enriquecimento dos conte├║dos formativos on ├írea das Tecnologias de Informa├ž├úo e Comunica├ž├úo. E, com o intuito de konsolidar esta estrat├ęgia de conuga├ž├úo de esfor├žos com a academia, a Huawei criou,

glob├ílny, o Pobo─Źkov├Ż fond pre rozvoj ICT akad├ęmie, investuje celkovo 50 mili├│nov dol├írov a s├ęriovo aplikuje svoje maxim├ílne ceny.