InstalledAppView, program na odstr├ínenie predin┼ítalovan├ęho softv├ęru v syst├ęme Windows Windows

Ke─Ć z├şskame nov├Ż po─Ź├şta─Ź a pristupujeme k najnov┼íiemu opera─Źn├ęmu syst├ęmu, v┼íimneme si, ┼że v predvolenom nastaven├ş je nain┼ítalovan├Żch nieko─żko aplik├íci├ş. Toto je zvy─Źajne origin├ílny softv├ęr spolo─Źnosti Microsoft, ale v├Żrobca zariadenia m├┤┼że zah┼Ľ┼ła┼ą aj aplik├ície tret├şch str├ín. Tieto aplik├ície s├║ zvy─Źajne uk├í┼żkami a testovac├şmi verziami, ktor├ę nikdy nepou┼ż├şvame, tak┼że ich odstr├ínenie by bolo ve─żmi u┼żito─Źn├ę. Pri p├┤vodn├Żch mo┼żnostiach syst├ęmov to v┼íak nie je mo┼żn├ę, preto mus├şme pou┼żi┼ą n├ístroj tretej strany.

Preto odpor├║─Źame aplik├íciu InstalledAppView, aplik├íciu pre Windows ─Źo v├ím umo┼żn├ş ─żahko odin┼ítalova┼ą ak├Żko─żvek softv├ęr, ktor├Ż sa dod├íva so zariaden├şm.

Odstr├í┼łte predin┼ítalovan├Ż softv├ęr

InstalledAppView, program na odstr├ínenie predin┼ítalovan├ęho softv├ęru v syst├ęme Windows Windows 1

Odstr├ínenie predin┼ítalovan├ęho softv├ęru z po─Ź├şta─Źov, zn├ímeho tie┼ż ako bloatware, m├┤┼że zlep┼íi┼ą v├Żkon syst├ęmu uvo─żnen├şm miesta. V tomto zmysle je mimoriadne u┼żito─Źn├ę ma┼ą n├ístroj, ktor├Ż n├ím umo┼żn├ş zbavi┼ą sa t├Żchto programov jednoduch├Żm a r├Żchlym sp├┤sobom. InstalledAppView je n├ístroj vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou Nirsoft, ktor├Ż pon├║ka presn├║ jednoduchos┼ą a r├Żchlos┼ą odstr├ínenia predin┼ítalovan├ęho softv├ęru z na┼íich po─Ź├şta─Źov. Najlep┼íie zo v┼íetk├ęho je to aplik├ícia, ktor├║ m├┤┼żeme z├şska┼ą a pou┼ż├şva┼ą bez ak├Żchko─żvek n├íkladov.

Pri s┼ąahovan├ş aplik├ície si v┼íimnete, ┼że nie je potrebn├í ┼żiadna in┼ítal├ícia, preto┼że ide o prenosn├Ż program. Po jeho spusten├ş sa zobraz├ş ve─żmi jednoduch├ę okno zalo┼żen├ę na p├íre panelov s n├ístrojmi a uprostred, v pracovnom priestore so zoznamom v┼íetk├ęho softv├ęru predin┼ítalovan├ęho v syst├ęmoch. Odstr├ínenie sa t├Żka iba kliknutia a n├ísledn├ęho otvorenia polo┼żky ÔÇ×Mo┼żnostiÔÇť na paneli n├ístrojov a v├Żberu mo┼żnosti odin┼ítalovania.

T├Żmto sp├┤sobom budete ma┼ą mo┼żnos┼ą obnovi┼ą d├┤le┼żit├ę miesto na pevnom disku a vyl├║─Źi┼ą aplik├ície, ktor├ę ur─Źite nebudete nikdy pou┼ż├şva┼ą.

Dok├íza┼ą to, kliknite na tento odkaz,