Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Instagram začne skrývať príbehy pred používateľmi, ktorí veľa uverejňujú

Instagram môže skryť príbehy používateľa, ak ich je príliš veľa

Podľa tweetu Phila Ricalla (brazílsky používateľ), Instagram by sa začali zobrazovať iba prvé tri príbehy od niektorých používateľov, ktorí uverejňujú veľa obsahu.

Čo sa mení:

Počet zverejnených príbehov sa zobrazuje pod menom používateľa. Nasledovateľ musí stlačiť možnosť „Zobraziť všetko“ („Mostrar tudo“ na obrázku nižšie), aby videl všetky príbehy uverejnené používateľom online. Ak osoba neklepne na možnosť „Zobraziť všetko“, zobrazí sa jej iba prvé tri príbehy v účte, potom Instagram zobrazí príbehy ďalšieho používateľa.

Používateľ je zapnutý Twitter zdieľal s nami aj francúzsky náhľad, ako môžete vidieť nižšie.

instagram-test-hide-stories-capture-sk© Účet Twitter @Chloe_DH

Aké sú dôsledky pre používateľov?

Toto nové zobrazenie by mohlo poškodiť viditeľnosť niektorých účtov, ktoré uverejňujú veľa príspevkov, pretože všetok obsah po treťom príbehu by mal oveľa nižší počet zobrazení (vyžaduje sa, aby sledovateľ klikol na „Zobraziť všetko“). Na druhej strane by to tiež mohlo uľahčiť používateľskú skúsenosť a umožniť ľuďom rýchlejšie prezerať príbehy zo všetkých svojich účtov, ktoré sledujú.

Zdá sa, že táto nová možnosť zobrazenia je vo fáze testovania s obmedzenou skupinou používateľov. Zatiaľ nebolo urobené žiadne oficiálne vyhlásenie zo stranyInstagram. Prípad treba sledovať!