Instagram účet zablokovaný alebo zablokovaný? Ako to môžete opraviť?

Instagram účet zablokovaný alebo zablokovaný?  Ako to môžete opraviť? 1

Instagram je populárna platforma sociálnych médií na celom svete. Softwaroví inžinieri a vývojári pracujú vo dne iv noci, aby zabezpečili hladký chod systému. Majú neustále spustené procesy na označovanie a blokovanie potenciálneho spamu. To je absolútne nevyhnutné vzhľadom na počet Instagram používateľov na celom svete. Sú zodpovední za bezpečnosť toľkých ľudí, a preto pre svoju webovú stránku stanovili určité pravidlá. Ak porušíte tieto pravidlá, budete mať následky.

Podmienka sa objaví pri každom otvorení akéhokoľvek účtu na ľubovoľnej webovej stránke. Tak ako sme, väčšinou čítame termíny a neskôr, ak z nejakého dôvodu skončíme v rozpore s podmienkami, čelíme sankcii. Tento trest sa niekedy stáva obeťou aj nevinných používateľov alebo ľudí. Takže v tomto článku uvidíme, ako sa dostať k vám Instagram účet, ktorý vám bol zablokovaný z akéhokoľvek dôvodu Instagram,

Instagram    účet zablokovaný alebo zablokovaný?  Ako to môžete opraviť?

Opravte svoje Instagram Účet bol zablokovaný alebo zablokovaný

Najprv je potrebné vedieť, že existujú tri typy blokovania Instagram, jeden je trvalý blok, druhý je dočasný blok a nakoniec máme aj obmedzený dočasný blok. Pozrime sa podrobne na všetky tieto bloky a neskôr uvidíme, ako ich opraviť.

Trvalý blok:

Ako už názov napovedá, jedná sa o najhorší typ bloku, s ktorým sa môžete ako užívateľ stretnúť. Trvalo to blokuje Instagram účet z dôvodu porušenia jeho podmienok používania. Proces obnovenia účtu tu môže byť frustrujúci, pretože svoj účet nikdy neuvidíte, pokiaľ nemáte pevný dôvod, prečo by ste mali byť znova odblokovaní.

Dočasný blok:

Toto je bežnejší blok Instagram zablokuje váš účet z dôvodu spamovej aktivity. Proces obnovy je tu tiež pomerne jednoduchý a rýchly. Väčšinou, Instagram zruší zákaz sám po časovom rámci 24 hodín.

Obmedzený dočasný blok:

Toto sa líši od dočasného bloku, pretože stále môžete používať svoj blok Instagram zodpovednosti. Vaše akcie však budú obmedzené, pokiaľ ide o tokovú aktivitu. Predpokladajme napríklad, že sledujete veľa ľudí v krátkom čase, potom vám bude na chvíľu zakázané sledovať nových ľudí. Ak znova uverejníte príliš veľa hodnotení „páči sa mi“ alebo „príliš veľa príspevkov“ v krátkom čase, potom tiež Instagram vám zabráni, aby sa vám vo vašom informačnom kanáli páčilo viac obsahu. V niektorých prípadoch, Instagram predstavte tento zákaz alebo blok spoločne a nazvite ho „Akčný blok“. V tomto scenári nemôžete sledovať nových ľudí ani mať radi fotografie a videá svojich priateľov.

Ako dostanem späť zablokovaný účet?

Ako už názov napovedá, toto je najhoršia situácia, v ktorej sa môžete nachádzať, keď dôjde k zablokovaniu Instagram, V prípade normálneho stavu Instagram na účtoch existuje neustále bežiaci algoritmus, ktorý kontroluje extrémne porušenia podmienok ich používania, medzi ktoré môže patriť pornografia, odchádzajúce odkazy, spam atď. V prípade overených účtov je podozrivá aktivita označená a tím odborníkov túto činnosť preskúma a rozhodne, či zákaz uloží alebo nie.

Teraz algoritmus nie je vždy bez chýb, pretože jedna chyba stačí na jeho odstránenie. Algoritmus teda niekedy prestane natrvalo blokovať nevinné účty bez dôvodu. Instagram je si dobre vedomý skutočnosti, že k tomu môže dôjsť občas, takže poskytli možnosť podpory trvalo zakázaným používateľom.

Ako obeť sa teda môžete odvolať Instagram o zákaze. Skúste sa prihlásiť do svojho účtu a zobrazí sa vám možnosť odvolať sa Instagram odstrániť svoj zákaz. Postupujte podľa pokynov ako Instagram žiada, aby ste sa odvolali a čakali ďalších 24 hodín 2 týždňov na odpoveď.

Medzitým budete mať možnosť zmeniť svoj účet, ak si myslíte, že určité zmeny môžu viesť Instagram rozhodne sa zrušiť zákaz. To neznamená, že by ste sa mali obísť odstránením všetkých príspevkov, príbehov atď Instagram pravdepodobne má spôsob, ako zobraziť odstránený obsah. Namiesto toho, aby ste ich všetky vymazali, stačí odstrániť tie, ktoré by podľa vás mohli byť dôvodom zákazu. Môže to byť prípad, keď Instagram skontrolujte a zistite, že ste zo svojho účtu odstránili obsah porušujúci autorské práva.

Ako odstrániť dočasný blok?

Instagram je vytvorený pre ľudí, nie pre robotov, takže ak používate určité služby ako Auto like a Auto follower, môžete mať problémy.

Predstavte si, aké by to bolo, keby na Instagram prišlo čoraz viac robotov a počet skutočných ľudských používateľov sa znížil. To by znamenalo prípad Instagram ako celok, a preto si zachovať svoju integritu Instagram používa tento typ bloku.

Najpravdepodobnejším dôvodom tohto bloku je použitie služieb ako Auto like a Auto follower. Tu sa prihlásia na váš účet a odošlú páči tisíce cudzincov online. Nemáte nad tým kontrolu a podľa pravidiel Instagramu ide o úplné porušenie podmienok ich používania. Vidia vašu aktivitu ako aktivitu proti spamu a dočasne vás blokujú v podozrení, že ste vyliečený.

Teraz tu nie je iné skutočné riešenie, ako čakať. Čakajte deň alebo dva a zákaz skončí. Musíte však urobiť určité zmeny, aby ste už znova nezakázali. Ak ste na začiatku nezablokovali, nezaujímajte sa o ľudí, ktorí sa objavia vo vašom informačnom kanáli. Namiesto toho majú veľmi obmedzenú aktivitu Instagram niekoľko dní. Okamžite zmeňte svoje heslo, aby služby Auto like a Auto follower nemohli znova získať prístup k vášmu účtu a nebudete znova blokovaní.

Ako odstrániť obmedzený dočasný blok?

Tento typ bloku je podobný dočasnému bloku a zvyčajne sa vyskytuje, keď je ťažkou aktivitou páčiť sa, komentovať fotografie alebo sledovať ľudí. Na tomto mieste nebudete úplne blokovaní, pretože môžete vidieť odovzdané videá iných používateľov a dokonca ich nahrať. Nemôžete však len obľubovať a komentovať príspevky iných ľudí ani sledovať nových ľudí online.

Ak sa chcete tohto bloku zbaviť, počkajte niekoľko dní. Vo väčšine prípadov je to blok trvajúci 24 hodín, ale v závislosti od činnosti môže mať aj dlhší časový rámec. Môžete kontaktovať Instagram Ak máte pocit, že vás blokovanie vôbec nemá, je lepšie počkať pár dní. Ak blok pretrváva dlho, odvolajte sa Instagram o tom a požiadajte ich, aby zrušili zákaz. Ak nepoužívate auto alebo podobné, mali by ste dostať správu od Instagram čoskoro a hovorí, že váš zákaz bude zrušený.

Instagram môže byť platformou na zarábanie peňazí, ale porušenie podmienok používania nie je spôsob, ako robiť veci. Stačí použiť Instagram spôsobom, ktorý je určený na použitie, a nebudete mať žiadne budúce bloky účtu Instagram,