Instagram Teraz vám umožňuje určiť, kto vás môže označiť alebo pomenovať

Instagram Spoločnosť oznámila, že čoskoro vám umožní rozhodnúť sa, kto vás môže na platforme označiť alebo pomenovať. Facebook Dcérska spoločnosť tvrdí, že ide o novú funkciu, ktorá pomáha v boji proti kyberšikane.

V tomto prípade vaša voľba zahŕňa nechať to urobiť všetci, len tí, ktorých sledujete, alebo vôbec nič. Tieto alternatívy sa vzťahujú na označovanie aj pomenovanie. Ak chcete pre obe nastavenia iné nastavenie, budete radi, že to je to, čo Instagram tiež mať na pamäti.

Instagram    hromadné vymazanie

Na podobnú poznámku Instagram otvára tiež možnosť hromadného odstraňovania komentárov. Môžete to urobiť až pre 25 komentárov naraz. Rozšírením tejto možnosti budete môcť blokovať alebo obmedzovať interakciu viacerých účtov s vami.

Iné úsilie Instagram Pridanie do služby vám umožňuje priložiť komentáre. Na rozdiel od väčšiny platforiem, ktoré to robia, môžete k vrchu svojich príspevkov pripojiť až tri komentáre. Každý, kto uverejnil pripojený komentár, bude tiež upovedomený o tom, že ste ho uviedli. Spoločnosť to začne iba trochu testovať, takže neočakávajte, že sa s ňou stretnete v dohľadnej dobe.

Instagram    PIN

Pokiaľ ide o ďalšie dve, Instagram nepovedal, kedy začal tieto funkcie zavádzať. V čase písania sme už mali prístup k označovaniu a zmienili sme sa o ovládaní, ale nie o veľkom vymazaní.

(Zdroj: Instagram)