Instagram PWA s priamym zasielan├şm spr├ív teraz k dispoz├şcii v obchode Microsoft Store

Instagram PWA s priamym zasielan├şm spr├ív teraz k dispoz├şcii v obchode Microsoft Store 1

Instagram aktualizoval svoje Windows desktopov├Ż klient v Microsoft Store ako progres├şvna webov├í aplik├ícia (PWA). Ver├ş sa, ┼że ich p├┤vodne odhalil taliansky tech blog, Aggiornamenti Lumia, nov├í aplik├ícia (verzia 42.0,2,0) je teraz k dispoz├şcii na glob├ílne stiahnutie a prich├ídza s funkciou Direct Messaging, ktor├í e┼íte nie je k dispoz├şcii na webe. Av┼íak, Instagram v s├║─Źasnosti testuje DM na svojich webov├Żch str├ínkach, tak┼że o─Źak├ívajte, ┼że bude uveden├Ż na trh sk├┤r ako nesk├┤r.

V pr├şpade, ┼że to e┼íte nepozn├íte, s├║ PWA aplik├ície zameran├ę na platformu, ktor├ę s├║ ur─Źen├ę na pr├ícu na mobiln├Żch aj stoln├Żch opera─Źn├Żch syst├ęmoch. V├Ą─Ź┼íinou funguj├║ ako nat├şvne aplik├ície s podporou celej ┼ík├íly funkci├ş, vr├ítane ozn├ímen├ş push, hardv├ęrov├ęho pr├şstupu a ─Ćal┼í├şch. PWA tie┼ż zvy─Źajne prin├í┼íaj├║ r├Żchlej┼íie aktualiz├ície, preto┼że ak├íko─żvek zmena na webe by sa mohla roz┼í├şri┼ą na PWA bez pr├şli┼í ve─żk├ęho probl├ęmu.

Instagram prv├Żkr├ít ozn├ímila pl├íny na aktualiz├íciu svojho pl├ínu Windows aplik├ície v obchode Microsoft Store ako PWA v decembri minul├ęho roka, ale spolo─Źnos┼ą neozn├ímila ┼żiadny konkr├ętny ─Źasov├Ż harmonogram uvedenia na trh. Dokonca aj teraz m├í spolo─Źnos┼ą e┼íte k dispoz├şcii verejn├ę ozn├ímenie o jeho dostupnosti, ale o─Źak├ívame, ┼że k tomu d├┤jde sk├┤r ako nesk├┤r.

Medzit├Żm, ak m├íte z├íujem vysk├║┼ía┼ą nov├║ aplik├íciu, m├┤┼żete si ju bezplatne stiahnu┼ą z obchodu Microsoft Store vo va┼íej krajine. Ak u┼ż pou┼ż├şvate Instagram aplik├ície na va┼íom Windows PC, ─Źoskoro sa automaticky aktualizuje na najnov┼íiu verziu, ale m├┤┼żete si ju tie┼ż stiahnu┼ą ru─Źne, ak chcete. Upozor┼łujeme, ┼że t├íto aplik├ícia je kompatibiln├í iba s aplik├íciou Windows 10 verzia 10240.0 alebo vy┼í┼íie (mobiln├ę aj stoln├ę).