Instagram Predstavuje funkciu sprievodcov; Dlhodob├í obsahov├í strat├ęgia pre tvorcov

Instagram zaviedla nov├║ funkciu s n├ízvom Sprievodcovia, ktor├í pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje ─żahko objavova┼ą odpor├║─Źania alebo rady vydavate─żov, neziskov├Żch organiz├íci├ş a in├Żch organiz├íci├ş. T├íto vlastnos┼ą je s├║─Źas┼ąou cie─ża zna─Źky by┼ą spo─żahliv├Żm zdrojom inform├íci├ş a in┼ípir├ície, najm├Ą v s├║─Źasnej situ├ícii.

Platforma zdie─żania obr├ízkov vysvetlila, ┼że sprievodcovia sa najprv zameraj├║ na pohodu t├Żm, ┼że spoja tvorcov s odborn├Żmi organiz├íciami, aby zdie─żali zdroje a obsah, napr├şklad rady t├Żkaj├║ce sa udr┼żiavania dobra a riadenia ├║zkosti alebo sm├║tku. Obsah z t├Żchto zdrojov spoj├ş fotografie, vide├í a text do nov├ęho pr├şspevku s dlh├Żmi ─Źl├ínkami, podobn├ęho ─Źl├ínku Instagram,

Instagram Predstavuje funkciu sprievodcov; Dlhodob├í obsahov├í strat├ęgia pre tvorcov 1

Sprievodcovia s├║ k dispoz├şcii kliknut├şm na ikonu ÔÇ×z├ísobn├şkÔÇť na paneli sekci├ş profilu tvorcu a bud├║ sa tie┼ż zobrazova┼ą v novej sekcii ÔÇ×WellnessÔÇť na karte Presk├║ma┼ą na nadch├ídzaj├║cich d┼łoch. Zna─Źka navy┼íe umo┼żnila kr├ş┼żenie sprievodcov Instagram Pr├şbehy tie┼ż.

V s├║─Źasnosti t├íto platforma zaradila Americk├║ nad├íciu pre prevenciu samovr├í┼żd (AFSP) a hlavy britsk├Żch ved├║cich pracovn├şkov ako s├║─Źas┼ą mnoh├Żch tvorcov a organiz├íci├ş z├║─Źast┼łuj├║cich sa na novej funkcii. V ka┼żdom pr├şpade, Instagram neodhalili, kedy by sa sprievodcovia nakoniec roz┼í├şrili do ─Ćal┼í├şch kateg├│ri├ş, a uviedli, ┼że st├íle sk├║ma bud├║ce pr├şle┼żitosti.

(Zdroj: Instagram)