Instagram: Odstr├í┼łte spr├ívy v teste sami

Instagram st├íle viac ako Snapchat, Spolo─Źnos┼ą v skuto─Źnosti testuje nov├║ funkciu na automatick├ę odstr├ínenie spr├ív vymie┼łan├Żch v r├ímci rozhovoru. Po─Ćme hovori┼ą o podobnej funkcii, ktor├í bola testovan├í mesiace pre WhatsApp. Stru─Źne povedan├ę, zd├í sa, ┼że gigant v Menlo Parku je ochotn├Ż t├║to funkciu zahrn├║┼ą do svojich platforiem.

Hovorilo sa o tom Jane Manchun Wong na Twitter to uk├ízalo, ako to funguje. Po zadan├ş ─Źasti ur─Źenej pre spr├ívy (Direct) v praxi sta─Ź├ş klikn├║┼ą na konverz├íciu, ktor├í n├ís zauj├şma a prejden├şm prstom nahor zobraz├şte nov├║ obrazovku, Toto – charakterizovan├ę ─Źiernym pozad├şm s ─Źiernym miestom – je ÔÇ×s├║kromn├ŻÔÇť chat, ktor├Ż po zatvoren├ş ├║plne zmizne. Nezostan├║ ┼żiadne stopy alebo spr├ívy, ktor├ę sme si vymie┼łali s na┼í├şm kontaktom, sa nedaj├║ obnovi┼ą.

Stru─Źne povedan├ę, oper├ícia je rovnak├í ako Snapchat, Instagram potvrdil nerozhodnos┼ą. Nielen┼że pozit├şvne uk├ízal na a TechCrunch, ale zanechal koment├ír priamo pod Wongov├Żm pr├şspevkom. “Neust├íle sk├║mame nov├ę funkcie na vylep┼íenie va┼íich spr├ív. T├íto funkcia sa st├íle vyv├şja a e┼íte nebola externe testovan├í ÔÇť bola odpove─Ć spolo─Źnosti vedenej Markom Zuckerbergom.

Ke─Ć┼że v┼íak st├íle existuj├║ intern├ę testy, nevieme, kedy a v akej podobe sa spr├íva o sebade┼ítrukcii dostane Instagram,