Instagram n├íhodne zav├ídza vodorovn├ę pos├║vacie rozhranie

Instagram je na ├║lohe – ├║loha, ktor├í s┼ąa┼żuje pou┼ż├şvanie ich mobiln├Żch aplik├íci├ş. Medzi vyn├║ten├şm algoritmickej ─Źasovej osi a naf├║knut├şm aplik├ície s ─Źoraz viac s├║visiacimi funkciami sa z jednoduchej aplik├ície na zdie─żanie fotografi├ş zmenila na sp├┤sob Facebooku, ktor├Ż zachyt├íva po┼ítu,Facebook gener├ície. Pou┼ż├şvatelia slu┼żby zaznamenali v├Żvoj UI vo v├Żvoji Instagram n├íhodou ju rozvinuli v┼íetci.

Namiesto ─Źasovej osi, ktor├í sa pos├║va vertik├ílne, m├í nov├ę rozhranie pr├şspevky na vodorovnom pos├║van├ş. Na prv├Ż poh─żad s├║ vidite─żn├ę iba pou┼ż├şvate─żsk├ę men├í a m├ędi├í. Ak chcete zobrazi┼ą nadpis, po─Źet ozna─Źen├ş ÔÇ×P├í─Źi sa miÔÇť a koment├íre, mus├şte ich stla─Źi┼ą. Ako si viete predstavi┼ą, reakcie pou┼ż├şvate─żov boli zmie┼ían├ę.

Instagram spolo─Źnosti TechCrunch povedal, ┼że rozsiahle zavedenie bolo v├Żsledkom chyby a ┼że star├ę rozhranie sa ─Źoskoro objav├ş pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov. ÔÇ×V d├┤sledku chyby niektor├ş pou┼ż├şvatelia videli zmenu sp├┤sobu, ak├Żm sa ich informa─Źn├Ż kan├íl zobrazuje dnes. R├Żchlo sme probl├ęm vyrie┼íili a informa─Źn├Ż kan├íl sa vr├ítil k norm├ílu. Ospravedl┼łujeme sa za ak├ęko─żvek nejasnosti, ÔÇťuviedol jeden z├ístupca.

Nie je poch├Żb o tom, ┼że horizont├ílne rozhranie sa m├┤┼że v bud├║cnosti vr├íti┼ą Instagram uprav ho o nie─Źo dlh┼íie. Ak v├ís u┼ż unavuj├║ stra┼ín├ę zmeny a algoritmy pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania Instagramu, je tu v┼żdy PixelFed.

Instagram