Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Insta360 One R je modulárna akčná kamera, ktorú potrebujete

Insta360 One R, ktorý je ideálny pre vloggery, vám umožňuje meniť šošovky ako v hre Lego pre najrôznejšie situácie.

Počas CES 2020 (Consumer Electronics Show 2020), Insta360 ukázala verejnosti svoju najnovšiu modulárnu akčnú kameru vyvinutú v spolupráci s Leica: a Insta360 One R, ktorý má k dispozícii tri režimy: 360 stupňový objektív s rozlíšením na nahrávanie videí až do 57k; objektív s ohniskovou vzdialenosťou s rozlíšením 4K; a široký uhol so senzorom 1 palec s rozlíšením 5, 3K.

Insta360 One R vám umožňuje meniť šošovky pre najrôznejšie príležitosti

Ide o to, že pri filmovaní máte všestrannosť a praktickosť, a preto môžete šošovky kedykoľvek zmeniť bez toho, aby ste potrebovali ďalšie vybavenie, pričom ich môžete odnímať ako kúsky skladačky.

Zariadenie má schopnosť strieľať slow motion zhora 8 a tiež až 60 FPS. Tiež podľa výrobcu, Insta360 One R dokáže snímať vysokokvalitné zábery aj pri slabom osvetlení.

Je tiež vodotesný, vydrží až päť metrov do hĺbky a pre tých, ktorí potrebujú ísť do hlbších vôd, si môžu samostatne kúpiť „potápačský kufrík“, aby dosiahli dosah až 60 metrov. Riešenie je zaujímavé, ale jeho konkurenti, napr GoPro Hero Black 8, môže sa napríklad ponoriť hlbšie bez ďalšieho príslušenstva.

Ďalšie funkcie pre lepšiu kvalitu

Kamera je vysoko prispôsobiteľná a všetky časti sú odnímateľné ako v puzzle. Kamera je vysoko prispôsobiteľná a všetky časti sú odnímateľné ako v puzzle.

Insta360 One R je vybavený vyhradeným stabilizačným čipom, aby obrázky neboli rozmazané, ako aj rozpoznaním hlasu, takže užívateľ môže vydávať príkazy bez toho, aby sa dotkol obrazovky. Kamery podporujú štandard HDR, automatické úpravy a automatické snímkovanie, pričom tieto sú určené pre tých, ktorí chcú vytvárať videá v 360 stupňoch.

Zvukový záznam kombinuje dva mikrofóny: ​​štandardný a druhý, ktorý má algoritmus, ktorý znižuje hluk z vetra a externý hluk. K dispozícii je tiež výstup USB-C pre používateľa na pripojenie externých mikrofónov a tiež možnosť použiť Bluetooth na zachytenie zvuku prostredníctvom AirPods, napríklad.

Okrem toho existuje neviditeľná selfie palica, ktorá vyvoláva ilúziu, že zábery robia droni. Dôvodom je skutočnosť, že samotná kamera je schopná „vytiahnuť“ objekt, ktorý používateľ drží, vyzerajúc tak, že zábery sú vyrobené z niečoho. Pre lepšie pochopenie si pozrite obrázok nižšie.

Uvedomte si, že selfie stick vyzerá v jeho rukách neviditeľný, ale môžete ho vidieť v tieni (Foto: Reprodukcia) Uvedomte si, že selfie stick vyzerá v jeho rukách neviditeľný, ale môžete ho vidieť v tieni (Foto: Reprodukcia)

Za zmienku stojí, že základná kamera s iba 4K objektívom je cena 299,99 dolárov, zatiaľ čo vydanie „Twin Edition“, ktoré je dodávané s 360 stupňovým objektívom, je cena 479,99 dolárov.

zdroj: TechRadar