Iniciatíva SEGA „Sonic 2020“ sľubuje každý mesiac veľa nových informácií

Iniciatíva SEGA „Sonic 2020“ sľubuje každý mesiac veľa nových informácií

S novým (a prepracovaným) filmom Sonic the Hedgehog, ktorý bude uvedený na premiéru budúci mesiac 27. februára, to vyzerá, že SEGA Využite rastúcu publicitu a podeľte sa o svoje najnovšie plány pre kultový modrý ježko. Podľa článku na japonskej spravodajskej stránke PR Times (vďaka, ľudia), vydavateľ práve ohlásil Sonic 2020 iniciatíva, ktorá sľubuje viac zvukových správ v 20 každý mesiac v tomto roku,

O čo vlastne ide?

Vlastne ani nevieme s istotou.

Ak musíme uhádnuť, mohlo by to mať niečo spoločné s olympijskými hrami v Tokiu 2020, ktoré sa uskutoční koncom tohto roka, pretože séria má veľa spoločného s „prsteňom“. Možno je to len náhoda. Mimochodom, toto je jeden z obrázkov, ktoré SEGA zverejnila v rámci tejto iniciatívy, ale nie je toho veľa, čo sa dá urobiť, aby som bol úprimný.

Obrázok: SEGA

Aj keď je trochu frustrujúce, že nevieme, čo SEGA plánuje, mať mesačne aktualizované správy je lepšie ako mať žiadne novinky a ja naozaj dúfam, že SEGA bude na ceste vydávať novú zvukovú hru. Bavil som sa s originálom na starej konzole môjho strýka a zatiaľ čo chlpatý modrý ježko sa stále objavoval v hrách ako Super Smash Bros. Najnovšie každú chvíľu si myslím, že je čas, aby získal svoj vlastný moderný titul RPG.