Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Infinity: bezplatné streamovanie pre červenú zónu

Infinity: bezplatné streamovanie pre červenú zónu 1

nekonečno sprístupňuje zadarmo veľmi rozsiahly katalóg streamingového obsahu, ktorý umožní všetkým talianskym používateľom – ktorí sa musia čo najviac snažiť bojovať proti epidémii Coronvirus – tráviť dni zábavnejším spôsobom. Tu sú podmienky.

Infinity: streamovanie zadarmo po dobu dvoch mesiacov

Nie na neurčitý čas a nie pre všetkých používateľov. Platforma obsahu ponúka možnosť prístupu zadarmo na dva mesiace do obrovskej streamovanej videoknižnice bez platenia akejkoľvek formy predplatného.

K propagácii mám prístup iba ja nových používateľov, ktorí nikdy nepoužili žiadne platené predplatné ani bezplatnú skúšobnú verziu Infinity. Ak ste jedným z nich a chcete zistiť, čo vám platforma môže ponúknuť, jednoducho sa pripojte k tejto adrese, prihláste sa pomocou svojho účtu Mediaset (alebo si vytvorte úplne nový) a postupujte podľa pokynov. Budete tiež vyzvaní na zadanie spôsobu platby (je k dispozícii aj) Amazon Platiť), ale – v skutočnosti – v najbližších dvoch mesiacoch nebude výber možný.

Pripomíname vám, že – návrh Infinity – nie je jedinou príležitosťou na vychutnanie bezplatného obsahu. Vďaka iniciatíve “Digitálna solidarita„Používatelia v červenej zóne môžu využívať rad bezplatných služieb rôzneho druhu: existujú služby sprístupnené telefónnymi operátormi a špecializované na zábavu a informácie.

app