IMDb Freedive je nov├í Amazonova streamingov├í slu┼żba

SEATTLE – (BUSINESS WIRE) – IMDb (www.imdb.com), #1 celosvetov├í filmov├í webov├í str├ínka dnes ozn├ímila vydanie IMDb Freedive (www.imdb.com/freedive), bezplatn├ęho streamovacieho videa dostupn├ęho v Spojen├Żch ┼ít├ítoch na webovej str├ínke IMDb prostredn├şctvom prenosn├ęho alebo osobn├ęho po─Ź├şta─Źa a v┼íetk├Żch Amazon Fire TV Jednotky. IMDb Freedive, kan├íl podporovan├Ż reklamou, umo┼ż┼łuje z├íkazn├şkom sledova┼ą telev├şzne rel├ície vr├ítane hr├ín Edges, Heroes, Bachelor a Traceless, ako aj ┼ípi─Źkov├ę hity z Hollywoodu, ako s├║ prebudenia, Foxcatcher, Memento, Monster, Run Lola Run, Illusionist, The Last Samurai, True Romance a ─Ćal┼íie bez zak├║penia predplatn├ęho.

IMDb roz┼íiruje svoju ponuku videa o kr├ítke origin├ílne seri├íly, up├║tavky a rozhovory s celebritami. IMDb Freedive pon├║ka popul├írne celove─Źern├ę filmy a telev├şzne programy – bezplatne s reklamami. Z├íkazn├şci sa m├┤┼żu ponori┼ą e┼íte hlb┼íie do titulov, ke─Ć sleduj├║ IMDb Freedive pomocou X-Ray, ktor├Ż je poh├í┼łan├Ż autorizovan├Żmi inform├íciami IMDb o obsaden├ş, ┼ít├íbe, mali─Źkosti, soundtracky a ─Ćal┼íie. Popul├írne origin├ílne s├ęrie videa IMDb vr├ítane rel├ície IMDb, Hovory a ┼Żiadne mal├ę ─Źasti, s├║ teraz k dispoz├şcii na streamovanie na IMDb Freedive.

ÔÇ×Z├íkazn├şci u┼ż d├┤veruj├║ IMDb pri objavovan├ş filmov a telev├şznych rel├íci├ş a pri rozhodovan├ş o tom, ─Źo sledova┼ą,ÔÇť hovor├ş Col Needham, zakladate─ż a gener├ílny riadite─ż IMDb. ÔÇ×Uveden├şm IMDb Freedive m├┤┼żu teraz sledova┼ą aj filmy a telev├şzne rel├ície v plnej d─║┼żke na IMDb a na v┼íetk├Żch Amazon Fire TV zariadenia zadarmo. Na z├íklade sp├Ątnej v├Ązby od z├íkazn├şkov budeme pokra─Źova┼ą v zdokona─żovan├ş IMDb Freedive a ─Źoskoro ho spr├şstupn├şme, a to aj v popredn├Żch mobiln├Żch aplik├íci├ích IMDb. “

IMDb Freedive je k dispoz├şcii dodnes na adrese www.imdb.com/freedive, na webovej str├ínke IMDb prostredn├şctvom prenosn├ęho alebo osobn├ęho po─Ź├şta─Źa a na zariadeniach Fire TV. Z├íkazn├şci po┼żiarnej telev├şzie uvidia nov├║ ikonu IMDb Freedive v riadku ÔÇ×Va┼íe aplik├ície a kan├ílyÔÇť, ─Źo u─żah─Źuje h─żadanie bezplatn├Żch filmov a telev├şznych rel├íci├ş. V slu┼żbe Fire TV jednoducho povedzte ÔÇ×Alexa, cho─Ćte na FreediveÔÇť, ─Ź├şm z├şskate okam┼żit├Ż pr├şstup, prehliadajte a u┼ż├şvajte si bezplatn├ę filmy a telev├şzne programy.

Katal├│g IMDb Freedive sa bude na─Ćalej vyv├şja┼ą a pravidelne sa prid├ívaj├║ nov├ę tituly. Vysk├║┼íajte a pre─Ź├ştajte si viac inform├íci├ş o IMDb Freedive e┼íte dnes na adrese www.imdb.com/freedive.

O IMDb

IMDb je najob─ż├║benej┼í├ş a najuzn├ívanej┼í├ş zdroj na svete pre filmov├Ż, telev├şzny a celebritn├Ż obsah. Webov├í str├ínka spotrebite─ża IMDb (www.imdb.com) je #1 filmov├í webov├í str├ínka na svete s kombinovan├Żm webov├Żm a mobiln├Żm publikom s viac ako 250 mili├│nmi jedine─Źn├Żch n├ív┼ítevn├şkov mesa─Źne. IMDb pon├║ka preh─żad├ívate─żn├║ datab├ízu s viac ako 250 mili├│nmi d├ítov├Żch objektov vr├ítane viac ako 5 mili├│ny filmov, telev├şznych a z├íbavn├Żch programov a ─Ćal┼íie 8 mili├│ny obsaden├Żch ─Źlenov pos├ídky. Spotrebitelia d├┤veruj├║ inform├íci├ím, ktor├ę poskytuje IMDb – vr├ítane miestnych filmov├Żch ─Źasov, l├şstkov, up├║taviek, recenzi├ş a recenzi├ş pou┼ż├şvate─żov, osobn├Żch odpor├║─Źan├ş, fotogal├ęri├ş, z├íbavn├Żch spr├ív, cit├ítov, drobnost├ş, ├║dajov o pokladniach, sekci├ş redak─Źn├Żch funkci├ş a univerz├ílneho zoznamu sledovan├Żch – pri rozhodovan├ş o tom, ─Źo robi┼ą pozri sa na to a kde sa na to pozri. Portf├│lio popredn├Żch z├íbavn├Żch aplik├íci├ş IMDb (http://www.imdb.com/apps/) zah┼Ľ┼ła popul├írnu aplik├íciu Filmy a telev├şzia pre iPhone, iPad, tablety Fire, telef├│ny Android, tablety Android a webov├║ str├ínku optimalizovan├║ pre mobiln├ę zariadenia. K dne┼ín├ęmu d┼łu sa celosvetovo stiahlo viac ako 150 mili├│nov mobiln├Żch aplik├íci├ş IMDb. IMDb X-Ray pre filmy a telev├şzne programy je funkcia, ktor├í revolucionizuje z├í┼żitok zo sledovania t├Żm, ┼że prin├í┼ía v├Żkon IMDb priamo do syst├ęmu Fire HD, Fire TV a Fire TV Stick. IMDb Facebook (https://www.facebook.com/imdb) a ofici├ílne Twitter Po ├║─Źte (https://twitter.com/imdb) nasleduje viac ako 12 mili├│nov v├í┼íniv├Żch fan├║┼íikov z├íbavy. IMDbPro (http://www.imdbpro.com) je potrebn├Ż zdroj pre profesion├ílov v z├íbavnom priemysle. T├íto slu┼żba zalo┼żen├í na ─Źlenstve obsahuje komplexn├ę inform├ície a n├ístroje ur─Źen├ę na pomoc profesion├ílom v z├íbavnom priemysle dosiahnu┼ą ├║spech v ka┼żdej etape ich kari├ęry. IMDbPro pon├║ka ─Źlenom nasleduj├║ce inform├ície: podrobn├ę inform├ície o kontakte a zast├║pen├ş; n├ístroje na spr├ívu a zobrazovanie ich profilu IMDb vr├ítane schopnosti vybra┼ą si ich prim├írne obr├ízky a kredity, pre ktor├ę s├║ najlep┼íie ÔÇ×zn├ímeÔÇť; exkluz├şvne STARmeter ratingy ur─Źen├ę zobrazeniami str├ínok na IMDb; Aplik├ícia IMDbPro pre iPhone a Android; IMDbPro Track, ktor├Ż d├íva ─Źlenom, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ aplik├íciu, pr├şle┼żitos┼ą dost├íva┼ą prisp├┤soben├ę spr├ívy a ozn├ímenia o z├íbavnom priemysle o ─żu─Ćoch a filmov├Żch a telev├şznych projektoch, ktor├ę chc├║ sledova┼ą; a pohodln├Ż n├ístroj, ktor├Ż vytv├íra vlastn├ę digit├ílne diela na uv├ídzanie ich pr├íce na soci├ílne m├ędi├í a in├ę platformy. Okrem toho IMDb vlastn├ş a prev├ídzkuje spolo─Źnos┼ą Box Office Mojo (http://www.boxofficemojo.com), popredn├║ online kancel├írsku spravodajsk├║ slu┼żbu. Prev├ídzkuje IMDb.com, Inc., 100% dc├ęrska spolo─Źnos┼ą Amazon.com, Inc. (NASDAQ: AMZN) (http://www.amazon.com). Viac inform├íci├ş n├íjdete na adrese: http://www.imdb.com/press.