Image Glass, to je najlepší prehliadač fotografií pre Windows…

Aj keď je pravda, že Windows 10 je najpoužívanejší operačný systém, To má niektoré slabiny, ktoré niekedy spôsobujú, že užívateľská skúsenosť nie je dostatočná. Už sme vás naučili najlepšie triky na vylepšenie rôznych funkcií W10 a teraz vám predstavíme najlepšiu alternatívu pre prehliadač obrázkov.

Nikto nemôže poprieť, že Windows 10 prehliadač fotografií je veľmi zlé. Má nepríjemné rozhranie a je veľmi pomalý. Problém? Nechajte túto aplikáciu predinštalovanú na zobrazenie obrázkov, ktoré ukladáme.

Našťastie máme široký repertoár alternatív Windows 10 prehliadač fotografií, ktorý vám umožní vychutnať si oveľa lepší zážitok. A tam prichádza Image Glass, úplne bezplatný prehliadač obrázkov, ktorý vyťaží maximum z vášho operačného systému.

Toto sú dôvody, prečo by ste mali používať Image Glass Windows 10

Ako sme povedali, ide o úplne bezplatnú aplikáciu. Aby ste si ju mohli vyskúšať, nemusíte vreckom poškriabať. Stojí za to, aby ste si tento nástroj stiahli, aby ste si pri používaní vylepšili prácu Windows 10 prehliadač fotografií.

Sklenený obrázok

Hovorí sa, že Image Glass je schopné podporovať 72 rôznych formátov, vrátane PSD a RAW. Okrem toho je to otvorený zdroj, nehovoriac o tom, že tento nástroj môžete nainštalovať Windows 10 alebo použite prenosnú verziu.

A ako by to mohlo byť inak, je to oveľa rýchlejšie a ľahšie ako Windows 10 prehliadač fotografií. Na to nemôžeme zabudnúť program zadarmo Má niekoľko veľmi zaujímavých funkcií. Napríklad pomocou panela nástrojov môžeme vykonávať rôzne akcie, napríklad otáčať obrázok, otáčať ho, meniť jeho veľkosť alebo zväčšovať … Aj keď v záverečnej časti nájdeme najzaujímavejšie možnosti.

Napríklad máme režim miniatúr. Tento režim nám ponúka galériu náhľadu miniatúr, v ktorej vidíme všetky obrázky, ktoré sú v rovnakom priečinku. Vďaka tejto funkcii je naozaj ľahké nájsť fotografie Windows 10)