Image Glass, to je najlep┼í├ş prehliada─Ź fotografi├ş pre Windows…

Aj ke─Ć je pravda, ┼że Windows 10 je najpou┼ż├şvanej┼í├ş opera─Źn├Ż syst├ęm, To m├í niektor├ę slabiny, ktor├ę niekedy sp├┤sobuj├║, ┼że u┼ż├şvate─żsk├í sk├║senos┼ą nie je dostato─Źn├í. U┼ż sme v├ís nau─Źili najlep┼íie triky na vylep┼íenie r├┤znych funkci├ş W10 a teraz v├ím predstav├şme najlep┼íiu alternat├şvu pre prehliada─Ź obr├ízkov.

Nikto nem├┤┼że poprie┼ą, ┼że Windows 10 prehliada─Ź fotografi├ş je ve─żmi zl├ę. M├í nepr├şjemn├ę rozhranie a je ve─żmi pomal├Ż. Probl├ęm? Nechajte t├║to aplik├íciu predin┼ítalovan├║ na zobrazenie obr├ízkov, ktor├ę uklad├íme.

Na┼í┼ąastie m├íme ┼íirok├Ż reperto├ír alternat├şv Windows 10 prehliada─Ź fotografi├ş, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vychutna┼ą si ove─ża lep┼í├ş z├í┼żitok. A tam prich├ídza Image Glass, ├║plne bezplatn├Ż prehliada─Ź obr├ízkov, ktor├Ż vy┼ąa┼ż├ş maximum z v├í┼ího opera─Źn├ęho syst├ęmu.

Toto s├║ d├┤vody, pre─Źo by ste mali pou┼ż├şva┼ą Image Glass Windows 10

Ako sme povedali, ide o ├║plne bezplatn├║ aplik├íciu. Aby ste si ju mohli vysk├║┼ía┼ą, nemus├şte vreckom po┼íkriaba┼ą. Stoj├ş za to, aby ste si tento n├ístroj stiahli, aby ste si pri pou┼ż├şvan├ş vylep┼íili pr├ícu Windows 10 prehliada─Ź fotografi├ş.

Sklenen├Ż obr├ízok

Hovor├ş sa, ┼że Image Glass je schopn├ę podporova┼ą 72 r├┤znych form├ítov, vr├ítane PSD a RAW. Okrem toho je to otvoren├Ż zdroj, nehovoriac o tom, ┼że tento n├ístroj m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą Windows 10 alebo pou┼żite prenosn├║ verziu.

A ako by to mohlo by┼ą inak, je to ove─ża r├Żchlej┼íie a ─żah┼íie ako Windows 10 prehliada─Ź fotografi├ş. Na to nem├┤┼żeme zabudn├║┼ą program zadarmo M├í nieko─żko ve─żmi zauj├şmav├Żch funkci├ş. Napr├şklad pomocou panela n├ístrojov m├┤┼żeme vykon├íva┼ą r├┤zne akcie, napr├şklad ot├í─Źa┼ą obr├ízok, ot├í─Źa┼ą ho, meni┼ą jeho ve─żkos┼ą alebo zv├Ą─Ź┼íova┼ą … Aj ke─Ć v z├ívere─Źnej ─Źasti n├íjdeme najzauj├şmavej┼íie mo┼żnosti.

Napr├şklad m├íme re┼żim miniat├║r. Tento re┼żim n├ím pon├║ka gal├ęriu n├íh─żadu miniat├║r, v ktorej vid├şme v┼íetky obr├ízky, ktor├ę s├║ v rovnakom prie─Źinku. V─Ćaka tejto funkcii je naozaj ─żahk├ę n├íjs┼ą fotografie Windows 10)