Ilustrácia: ako vás fotoaparát smartphone AI vyzerá ako profesionál

Fotoapar├ít smartf├│nu pre┼íiel od ─Źias druh├ęho telef├│nu ve─żmi ─Ćaleko. Dnes je v kamere pre smartf├│ny technol├│gia, ktor├í sa doteraz v tradi─Źnej fotografii nikdy predt├Żm nevidela, a to n├ís v┼íetk├Żch zlep┼íuje. Algoritmy umelej inteligencie (AI) zabezpe─Źuj├║, ┼że ka┼żd├Ż obr├ízok je najlep┼í├şm mo┼żn├Żm obrazom, spr├ívne osvetlenie, ├║smev, zatvoren├ę o─Źi a zn├ş┼żenie hluku. Kedy ste naposledy prem├Ż┼í─żali o v┼íetk├Żch technol├│gi├ích, v─Ćaka ktor├Żm ste fotografom smartf├│nov?

Okrem opravy osvetlenia a rozmazania dok├í┼że AI vo fotoapar├íte v├í┼ího smartf├│nu detekova┼ą a rozmaza┼ą pozadie fotografie, dok├í┼że n├íjs┼ą vr├ísky a ┼íkvrny a opravi┼ą ich na va┼íej poko┼żke. M├┤┼że tie┼ż zachyti┼ą viac z├íberov a skombinova┼ą najlep┼íie prvky z ka┼żdej do jednej dokonalej kone─Źnej fotografie.

Google Pixel m├í ve─żmi pokro─Źil├Ż fotoapar├ít. Vylep┼íuje tradi─Źn├Ż HDR pre ┼żiarivej┼íie a presnej┼íie farby, vylep┼íen├ę osvetlenie a redukciu ┼íumu. M├í tie┼ż no─Źn├ę videnie, aby bolo mo┼żn├ę fotografova┼ą ─Źo najlep┼íie v situ├íci├ích so slab├Żm osvetlen├şm.

Okrem technol├│gie fotoapar├ítu dostupnej v telef├│ne smartphone existuj├║ aj desiatky aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żu t├║to technol├│giu pou┼żi┼ą na zlep┼íenie schopnost├ş sn├şmania obr├ízkov. VSCO umo┼ż┼łuje ─Ćal┼íie ├║pravy va┼íich fotografi├ş, ale m├í tie┼ż efekty, ktor├ę napodob┼łuj├║ ├║─Źinky star├Żch filmov, od Kodaku po Agfa a┼ż po Fujifilm a ─Ćal┼íie. Aplik├ícia Filmic Pro v├ím umo┼żn├ş pou┼ż├şva┼ą fotoapar├ít s fotoapar├ítom smartphone ako profesion├íl, ├║prava expoz├şcie, vyv├í┼żenie bielej a ─Ćal┼íie.

Akon├íhle budete vedie┼ą, ako prekro─Źi┼ą limity v├í┼ího smartf├│nu, bude to s va┼íou fotografiou ve─ża z├íbavy. Najlep┼íie na tom je? Na dosiahnutie skuto─Źn├Żch efektov u┼ż nepotrebujete skuto─Źn├║ kameru!

Viac inform├íci├ş o technol├│gii vstupuj├║cej do fotoapar├ítu v├í┼ího smartf├│nu n├íjdete v tabu─żke ni┼ż┼íie.

Prilo┼żte k tomuto v├Żkresu uvedenie zdroja https://www.ubreakifix.com.

─îo si mysl├şte o tomto grafe? ─îo si mysl├şte o fotoapar├íte v├í┼ího smartf├│nu a AI v ┼łom? Mysl├şte si, ┼że to vyzer├í profesion├ílne? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie alebo ─Ćalej Twitteralebo Facebook, M├┤┼żete tie┼ż komentova┼ą na┼íu str├ínku MeWe pripojen├şm sa k soci├ílnej sieti MeWe.