ignorovanie Apple Spoluzakladateľ uvádza 14 000 akrov, 37 dolárov.5 Million California Ranch na predaj

Najmenší spoluzakladateľ spoločnosti Apple predáva svoj masívny kalifornský ranč za 37 dolárov.5 miliónov, čo, verte alebo nie, predstavuje obrovskú zľavu z pôvodnej kótovanej ceny domu v roku 2013 vo výške 59,95 milióna dolárov.

Združenie je oficiálne známe ako ranč Rana Creek a podľa evidenčného úradu Hall and Hall je najväčšou krajinnou oblasťou v kalifornskom údolí Karmel.

Viac ako 14 000 akrov pôdy vás do značnej miery priblíži za 37 miliónov dolárov, vrátane siedmich domov, helipadu, súkromného jazera, dvoch stodol, jedného 2, 900 peších lietadiel, kancelárie, ubytovanie zamestnancov, jazdiareň a ďalšie. Pozri obrázky nižšie.

Spoluzakladateľ Mike Markkula bol Apple: Druhý generálny riaditeľ a tretí zamestnanec, ktorých Steve Jobs a Steve Wozniak akreditovali ako rozhodujúca sila pri príprave Apple úspech s jeho počiatočnou investíciou 250 000 dolárov, čo mu dáva tretinu spoločnosti.

Hlavným domom ranča je viac ako 5 000 štvorcových stôp a zaujímavé je, že má iba jednu spálňu. Priatelia a rodina Markkuly však mohli spať v oddelenom hosťovskom krídle s dvoma spálňami (ktoré je spojené krytým chodníkom) alebo v jednom z ďalších piatich domov na ranči.

Landkula kúpil ranč v roku 1982 za $8 miliónov EUR, čo je očistené o infláciu, čo predstavuje asi 21 dolárov.2 v roku 2020. Ranč je považovaný za ideálny pre tých, ktorí majú radi vonku, jazdu na koni, štvorkolkách alebo poľovníctve, a nachádza sa iba 85 kilometrov južne od Silicon Valley.