iFixit hovor├ş, ┼że Motorola Razr je najkomplikovanej┼í├ş mobiln├Ż telef├│n, ak├Ż kedy …

─îo sa pr├íve stalo Po tak ve─żkom nad┼íen├ş a o─Źak├ívan├ş pri┼íiel mobiln├Ż telef├│n Motorola Razr skladac├ş minul├Ż t├Ż┼żde┼ł, po─Źiato─Źn├ę hodnotenie v┼íak z─Ćaleka nie je dobr├ę. Teraz iFixit urobil jedno zo svojich sl├ívnych trhan├ş na zariaden├ş a ozna─Źil ho za ÔÇ×najzlo┼żitej┼íie telef├│nne zariadenie, ak├ę sme kedy oddelili.ÔÇť

Ke─Ć spolo─Źnos┼ą CNET umiestni telef├│n do zariadenia s n├ízvom ÔÇ×FoldBotÔÇť, ktor├ęho cie─żom je dosiahnu┼ą 100 000-kr├ít, nie je pre spolo─Źnos┼ą Razr dobr├ę. Bohu┼żia─ż, p├íntov├Ż mechanizmus sa zlomil asi 27 000 kr├ít, pribli┼żne ┼ítyri hodiny. Spolo─Źnos┼ą Motorola namietala proti t├Żmto testom, pri─Źom poznamenala, ┼że robot bol navrhnut├Ż na pou┼żitie Galaxy Fold, ─Źo znamen├í, ┼że vytv├íra neprimeran├Ż tlak na p├ínty Razr a neumo┼ż┼łuje telef├│nu otv├íra┼ą a zatv├íra┼ą sa pod─ża o─Źak├ívania.

Razr v┼íak na mnoh├Żch kritikov nep├┤sobil a vyradenie iFixit z prev├ídzky nazna─Źuje, ┼że nez├şska ocenenia za vylep┼íenia. T├íto str├ínka v├ím d├íva sk├│re 1 z najni┼ż┼í├şch 10.

IFixit poznamen├íva, ┼że skladanie Razra ukazuje medzeru medzi k─║bom a obrazovkou podobnou tej, ktor├í sp├┤sobuje to─żko probl├ęmov s origin├ílom Galaxy Fold, Vysko─Ź├ş len uprostred skladacej akcie, ale st├íle je to probl├ęm, najm├Ą ke─Ć plat├şte $ 10,500.

Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że existuje nadmern├ę mno┼żstvo lepidla, ─Źo s┼ąa┼żuje otv├íranie razidla a k├íbel sn├şma─Źa odtla─Źkov prstov pri tla─Źidle veranda sa pri demont├í┼żi zariadenia ─żahko zlom├ş.

Medzi ─Ćal┼íie ┼ąa┼żkosti patria bat├ęrie prilepen├ę na zobrazovacie h├írky POLED, ─Źo znamen├í, ┼że ich v├Żmena vy┼żaduje takmer ├║pln├ę rozobratie a nabitie portov prip├íjan├Żch priamo k hlavnej doske.

iFixit hovor├ş, ┼że spolo─Źnos┼ą Motorola Razr je najkomplikovanej┼í├şm mobiln├Żm telef├│nom, ktor├Ż sa kedy demontoval 2

Nakoniec v┼íak iFixit p├ş┼íe, ┼że ÔÇ×samotn├í skuto─Źnos┼ą, ┼że tento nemo┼żn├Ż n├ístroj existuje, je tak├í vysok├í, ┼że n├ís neprekvapuje jednoduchos┼ą poskytovania slu┼żieb, ─Źo z neho rob├ş v1.0ÔÇ×Dodal, ┼że preto┼że ide o dizajn prvej gener├ície, nemali by sme o─Źak├íva┼ą ni─Ź in├ę ako n├şzke sk├│re zlep┼íenia, ale to by sa mohlo zmeni┼ą, ke─Ć pr├şde ─Ćal┼í├ş zlo┼żen├Ż telef├│n.ÔÇť