IFA 2017: Alcatel mostra o seu IDOL 5 uma mistura agradável de metal e vidro

IFA 2017: Alcatel mostra o seu IDOL 5 uma mistura agradável de metal e vidro 1

O Alcatel IDOL 5, o novo membro da icónica família Alcatel IDOL, idealizované pre a Geração teraz, que adora atalhos, exige conteúdos rápidos e atuais e experiências relevantes. Este Smartphone predstiera navod o balík Dokončené paraboly sa môžu líšiť od toho, čo sa deje v telefóne, ako to robí, čo môže mať surfreendentes a capturar momentos indescritíveis. O Alcatel IDOL 5 najväčšia prírastková pamäť a možnosti rozšírenia, ako napríklad možnosť zrýchleného pohybu, inovácie a inovácie Duálne sociálne. Surpreende-te agora!

„Naši klienti môžu žiť bez agory, ale hlavne môžu mať inú formu a väčšiu veľkosť, ako by mala mať disponibilné emblémy, ktoré by mohli mať najväčšiu možnú váhu.“ 5Alcatel ponúka nové a emocionálne skúsenosti, multimédiá a skúsenosti s ich používaním. Časť, v ktorej sa budete venovať mnohým dýchať “, rozhodca Eric Vallet, generálny riaditeľ Europe da Alcatel.

Dizajn Surpreendente

O Alcatel IDOL 5 Súčasná a najnovšia technológia má najnovší dizajn kombinovaný s dokonalosťou. O IDOL 5 čo môže mať za následok väčšiu eleganciu 7,5 mm, revestida por um corpo de metal sólido e um ecrã super brilhante de 5,2 polegadas 423 ppi, todo coberto em vidro curvo 25D, ktoré sú kompatibilné s acetinádom. O seu design de alumínio sem recorte funde-se com um fino vidro curvo, formando o melhor ecrã da Alcatel. Uma concepção verdadeiramente emblemática que irá pôr amigos a falar ea partilhar.

Multimédia skúseností, ktoré je potrebné vykonať, sú k dispozícii

Ahojte, všetci sa pozeráme postarmos nossa comida č Instagram, pois capturar cada momento na vida é importantíssimo. É por isso que o Alcatel IDOL 5 možné je zväčšiť kameru s rozlíšením 13 megapixelov, aberta f/2.0, pixely kom 1, 12 μm dvojfarebného LED blesku autofoco ultra-rápido (PDAF + CAF). Skúste to ako selfies são igualmente Essenciais, o IDOL 5 obsahuje viac ako 5 megapixelov čelného blesku s predným uhlom a 84 ° s predným bleskom. Všetky druhy garantovaných fotografií a selfie fotografií a fotografií.

Súvisiace články: Nasledujúce duplikáty nie sú k dispozícii pre žiadny smartfón Samsung

Por último, dado que a partilha nas redes sociais é zásadné, o IDOL 5 k dispozícii sú opakované divoké videá a videoklipy, ktoré si môžete vybrať z mnohých videoklipov a skladieb.

Dual Social

O Alcatel IDOL 5 Ako vybaviť novú a novú funkciu App Cloner, ktorá vám umožní používať všetky sociálne aplikácie. Asim, differententas conaspodem agora ser use of number of único equipment for parafinire entre fins pessoais e profissionais, conversas pessoais ou de grupo, entre outros exemplos. Vyberajte si svoje obľúbené zariadenia a skúpte sa do WhatsAppu, aby ste získali čo najviac príležitostí.

Disponibilidade
O Alcatel IDOL 5 estára disponível nas suas versões Kovová čierna e Kovová strieborná, por PVP Odporúča 229 eur.