Ideme na p├║┼í┼ą s nov├Żm doplnkom karty Hearthstone

Hearthstone sa kon├í vo svete Azerothu a kresl├ş hrs┼ą Warcraft pr├şbehov a mytol├│gi├ş. Spravidla sa neber├║ v├í┼żne, ─Źo predstavuje prvok humoru typick├Ż pre kartu.

R├íd porovn├ívam, ako vid├şme prvky World of Warcraft v zdeformovanom zrkadle. Hrdinovia a hroziv├ş a hrdinsk├ş oponenti tu zohr├ívaj├║ groteskn├║ dimenziu – ─Źo je v pohode, preto┼że korene Warcraft boli iba v n├íznaku soli. Spom├şnate si na orkovsk├Żch robotn├şkov, ktor├ş nepr├şjemne klikli na prv├Ż RTS?

To, ─Źo sme v Hearthstone nevideli! Nav┼ít├şvili sme disco verziu Karazhanu, n├íprotivok ├║tokov na hory Naxxramas a Blackrock. St├íli sme pred ┼íkriatkami a ┼íkriatkami, ┼íkriatkami ┼íkriatkov a ┼íli sme do z├íhadnej krajiny Un’Goro. V┼íetky tieto miesta a t├ęmy s├║ zn├íme hr├í─Źom World of Warcraft a milovn├şkom tradi─Źn├Żch hier. Tvorcovia predpokladali, ┼że verzia udalost├ş prezentovan├Żch v Hearthstone je to, ─Źo s├║ pr├şbehy, ke─Ć sa karty hraj├║ prehnan├Żm, ale zjednodu┼íen├Żm sp├┤sobom.

Hearthstone pon├║ka dva z├íkladn├ę typy nov├ęho obsahu v hre. Jedn├Żm z nich je roz┼í├şrenie – ve─żk├ę bal├ş─Źky nov├Żch kariet s├║visiacich s t├ęmou. Druhou je dobrodru┼żstvo – okrem (ove─ża menej) nov├Żch kariet pon├║kaj├║ aj nov├ę sp├┤soby hrania.

Uldumovi záchranári prichádzajú

Z├íchran├íri Uldum s├║ dvan├ístym roz┼í├şren├şm kartovej hry Blizzard. Okrem in├ęho pon├║kne nasleduj├║ce nov├ę funkcie v hre:

Nov├í hrdinka pre druida, Elise Starseeker (Eliza Astrowidz─ůca v po─ż┼ítine, ak d├ívate prednos┼ą po─żsk├Żm men├ím – ja jednoducho neviem). Por├í┼żka sa o┼żiv├ş ┼żivotn├Żm bodom. Znovu n├íjdeme karty – misie, ktor├ę n├ím po dokon─Źen├ş ├║lohy poskytn├║ odmenu. Pr├şkladom misi├ş je napr├şklad ÔÇ×K├║p 20 karietÔÇť – ak je t├íto podmienka splnen├í, dostaneme cenu. Hroby sa znovu objavia a zasiahnu priaznivcov na oboch stran├ích, preto by ste ich mali pou┼ż├şva┼ą opatrne.

Uldum Rescuers trailer je ─Ćal┼íie z├íbavn├ę video, ktor├ę ilustruje fr├ízu ÔÇ×Ako ve─żmi vyzer├íme, ke─Ć potrebujem hudbu A Hero, ale neplat├şme licen─Źn├ę poplatkyÔÇť.

Dej Uldum Salvador je pokra─Źovan├şm dej├şn Z.┼ü.A. ktor├Ż ned├ívno dobyl magick├ę mesto Dalaran.

Uldum je p├║┼ítna oblas┼ą zn├íma pyram├şdami, m├║mami a skryt├Żmi pokladmi. Toto je Warcraft Egypt.

Ak ste do 90 dn├ş od vyslania z├íchran├írov Uldum ( 6, August) sme v hre dostali n├íhodn├║ legend├írnu misijn├║ kartu. Tesne pred debutom n├ís v hre ─Źakaj├║ pred-debutov├ę udalosti – napr├şklad nov├Ż typ boja v kr─Źme.

Teraz s├║ k dispoz├şcii bal├ş─Źky nov├Żch kariet s predobjedn├ívkou a Uldum sa ─Źoskoro pripoj├ş k dobrodru┼żstvu pre hr├í─Źa v p├║┼ítnej atmosf├ęre.