Ide o doručovacie služby, ktoré je možné využiť počas karantény

Hoci karanténa je kľúčovým faktorom, ktorý znižuje frekvenciu infekcie COVID-19, spôsobila drastickú zmenu v živote ľudí. V mnohých krajinách bolo odchod z domu zakázaný a to malo vplyv aj na prácu súvisiacu s nákupom výrobkov a služieb. Napriek tomu služby dodávania potravín stále fungujú prostredníctvom vykonávacích opatrení, ako je priame dodanie, aby sa zabránilo kontaktu s používateľmi.

V tomto zmysle vám ukážeme služby dodávky potravín, s ktorými si počas karantény môžete vybrať svoje obľúbené jedlo.

Uber Eats

Ide o doručovacie služby, ktoré je možné využiť počas karantény 1

Spoločnosť Uber Eats bola založená v roku 2014 v San Franciscu v Kalifornii a odvtedy pôsobí v 24 krajinách medzi Európou a Latinskou Amerikou. Môžete si otvoriť bezplatný účet a začať ho používať na svojom iOS, zariadení Android alebo prehliadači. Katalóg reštaurácií, ako aj pokryté oblasti, budú úplne závisieť od každého mesta, ale vo všeobecnosti má veľmi rozsiahly zoznam možností.

Ak chcete začať používať aplikáciu Uber Eats, kliknite na tento odkaz.

rappie

Ide o doručovacie služby, ktoré je možné využiť počas karantény 2

Spoločnosť Rappi bola založená v roku 2015 a stále pôsobí v Argentíne, Brazílii, Čile, Kolumbii, Kostarike, Uruguaji, Ekvádore, Mexiku a Peru. To, čo odlišuje túto službu od ostatných, je široká škála produktov, na ktoré sa vzťahuje. V tomto zmysle je nielen k dispozícii pre reštaurácie, ale zahŕňa aj liečivá, alkohol, technológiu, kvetinárstvo a dokonca aj kozmetiku.

Službu môžete používať na zariadení so systémom Android alebo iOS alebo na oficiálnych webových stránkach. Ak ju chcete navštíviť, kliknite na tento odkaz.

Objednávky teraz

Ide o doručovacie služby, ktoré je možné využiť počas karantény 3

Objednávky Toto je už jedna z hlavných dodávkových služieb v Latinskej Amerike, ktorá sa nachádza v Argentíne, Bolívii, Čile, Kolumbii, Paname, Paraguaji, Dominikánskej republike a Uruguaji. V katalógu partnerských obchodov sú stránky ako Burger King, Subway a Carrefour. V tomto zmysle, podobne ako Rappi, zahŕňa nielen reštaurácie, ale aj supermarkety, kde môžete získať ďalšie výrobky.

Ak chcete dokázať, kliknite na tento odkaz.

GLOW

Ide o doručovacie služby, ktoré je možné využiť počas karantény 4

V rámci skupiny Glovo je 25 krajín, medzi ktoré patrí Španielsko, Ekvádor, Guatemala, Peru, Argentína, Kolumbia, Honduras, Panama, Kostarika a Dominikánska republika. Môžete ľahko používať službu Android alebo iOS so schopnosťou sledovať priebeh dodávky aplikácie. Hoci je katalóg rastlín rozsiahly, jeho najväčšia oblasť činnosti je v Európe. Ekvádor vyniká v Latinskej Amerike, kam patrí 8 Mestá.

Ak chcete dokázať, kliknite na tento odkaz.