iCloud, rez z 2 TB očakáva to 256 GB iPhone?

iCloud má nový profil prihlásenia: Apple V skutočnosti aktualizovala svoju službu online ukladania pridaním časti z 2 TB, čo bude stáť 19,99 dolárov mesačne.

Predplatné nenahrádza predchádzajúce. Profily 50 GB bude preto naďalej k dispozícii, 0, 99 dolárov mesačne, 200 dolárov GB, 2, 99 dolárov mesačne a 1 TB 999 dolárov navyše 5 GB zadarmo pre všetkých vlastníkov jednotiek Apple pevné alebo mobilné.

Ako sa prihlásiť Apple iCloud

To, čo je skutočne zaujímavé, je však ďalšie a to je zvolený čas Apple za zavedenie tohto nového profilu a jeho zníženie. V skutočnosti zostáva len pár dní pred predstavením nového a dlho očakávaného iPhone 7 a zvyčajne Najväčší kapacitný profil iCloudu bol vždy rovnaký 8 krát to iPhone a v skutočnosti boli tí dvaja zastavení 1 TB a 128 GB,

Podľa kolegov z 9To5Mac preto tento krok môže predstavovať nepriame potvrdenie povestí o iPhone 7 ktorá existuje už dlhú dobu, podľa ktorej by to bol rok debutu vyhľadávaného 256 GBModel. Aby som bol úprimný, musí sa tiež povedať, že dnes existuje nová verzia iPadu s rovnakým klipom, a preto sa nehovorí, že samostatne navrhnutý 256 GB iPhone bude tento rok opäť realitou.